„Remont Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Konarskiego 4 w Chojnowie”
GMINA MIEJSKA CHOJNÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00269704
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00269704/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-21 13:37
- Lokalizacja
- Chojnów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2c101e96-e425-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6941001727
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00269704 z dnia 2023-06-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Konarskiego 4 w Chojnowie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA CHOJNÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647446
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Zamkowy 1
1.5.2.) Miejscowość: Chojnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-225
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 768188285
1.5.8.) Numer faksu: 768187515
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad.miejski@chojnow.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chojnow.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2c101e96-e425-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Konarskiego 4 w Chojnowie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c101e96-e425-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00269704
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00037913/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remont Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Konarskiego 4 w Chojnowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00198712
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.9.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest remont Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Konarskiego 4 w Chojnowie. Przewiduje się wykonanie następujących robót budowlanych w podziale na następujące etapy:
1) Etap nr 1: Wykonanie instalacji elektrycznych i niskoprądowych wraz z malowaniem dla głównego budynku Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Konarskiego w Chojnowie.
2) Etap nr 2: Remont pomieszczeń budynku Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Konarskiego w Chojnowie.
2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają dokumenty stanowiące załącznik nr 2 do SWZ, tj.:
1) Dokumentacja projektowa,
2) Przedmiary robót,
3) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45442100-8 - Roboty malarskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawą prawną unieważnienia postępowania jest art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, który stanowi, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.W ww. postępowaniu o udzielnie zamówienia publicznego Zamawiający poinformował, że zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 1.200.000,00 zł brutto. Wszystkie złożone oferty przekraczały kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1631563,83 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1631563,83 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-06-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |