Remont skoczni narciarskiej HS31 i HS19 im. Józefa Przybyły przy ul. Ochota w Bystrej

GMINA WILKOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00075274
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00075274/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-29 16:26
Lokalizacja
Wilkowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-55cafcf8-1c41-40e4-81b5-aec74a54aab3
Identyfikator
9372632468
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiMontaż konstrukcji metalowychCiesielskie elementy budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00075274 z dnia 2025-01-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont skoczni narciarskiej HS31 i HS19 im. Józefa Przybyły przy ul. Ochota w Bystrej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WILKOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182309

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wyzwolenia 25

1.5.2.) Miejscowość: Wilkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-365

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 33 499 00 77

1.5.8.) Numer faksu: 33 817 30 43

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wilkowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wilkowice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gmina-wilkowice.logintrade.net/zapytania_email,182744,9384cbe25076d9803f8677e676e17ab9.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont skoczni narciarskiej HS31 i HS19 im. Józefa Przybyły przy ul. Ochota w Bystrej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-55cafcf8-1c41-40e4-81b5-aec74a54aab3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00075274

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00082413/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont skoczni narciarskiej HS31 i HS19 im. Józefa Przybyły przy ul. Ochota w Bystrej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00641908

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1155594,61 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana pn. Remont skoczni narciarskiej HS31 i HS19 im. Józefa Przybyły przy ul. Ochota w Bystrej.
2. Inwestycja objęta jest dofinansowaniem ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu – edycja 2023.
3. Zakres inwestycji obejmuje w szczególności:
a) zmianę konstrukcji wieży skoczni HS31 z drewnianej na stalową wraz z wykonaniem dodatkowego wspornikowego pomostu technicznego wzdłuż rozbiegu skoczni HS31,
b) wymianę konstrukcji drewnianej pomostu startowego skoczni HS19,
c) wymianę całości konstrukcji drewnianej rozbiegów obu skoczni oraz wymianę poszycia rozbiegów,
d) zmianę konstrukcji zeskoku poprzez wprowadzenie belek żelbetowych i prefabrykowanych, wymianę deskowania oraz pokrycia z materiałów igielitowych,
e) wykonanie nowego pomostu technicznego wzdłuż rozbiegu skoczni HS31,
f) wymianę barier na rozbiegu i zeskokach,
g) remont odwodnienia zeskoku.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
a) Opis Przedmiotu Zamówienia,
b) Projekt Techniczny,
c) Projekt Architektoniczno-Budowlany,
d) Projekt Wykonawczy,
e) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót,
f) Archiwalny Projekt Konstrukcyjny – Pomocniczo.
g) Projektowane postanowienia umowy – stanowiące załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

44230000-1 - Ciesielskie elementy budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu o udzielenie zamówienia, stwierdzono niemożliwą do usunięcia wadę, uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. Możliwą do zastosowania przesłanką unieważnienia umowy, stałby się art. 457 ust. 1 pkt 1, ponieważ udzielenie zamówienia nastąpiłoby z naruszeniem przepisów ustawy PZP, tj. art. 99 ust. 1, który stanowi, że „Przedmiot zamówienia opisuje się w sposób jednoznaczny i wyczerpujący, za pomocą dostatecznie dokładnych i zrozumiałych określeń, uwzględniając wymagania i okoliczności mogące mieć wpływ na sporządzenie oferty”.

Wada o której mowa wyżej została ujawniona na etapie weryfikacji złożonych w postępowaniu ofert. W załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym wzór Formularza Oferty, Zamawiający zobowiązał oferentów do wyceny kluczowych elementów przedmiotu zamówienia.

Zamawiający zauważył duże rozbieżności w zakresie wyceny poszczególnych kluczowych elementów. W najkorzystniejszej złożonej ofercie, cena wymiany mat igielitowych, różni się od średniej arytmetycznej cen wszystkich złożonych ofert niepodlegających odrzuceniu na podstawie art. 266 ust. 1 pkt 1 i 10 ustawy PZP, aż o 192,06%. Większa różnica dotyczy ceny wymiany szyn najazdowych, gdzie różnica ta wynosi aż 959,76%. Zamawiający wezwał oferenta do złożenia wyjaśnień dotyczących rażąco niskiej ceny w zakresie istotnej części składowej przedmiotu zamówienia.

W złożonych wyjaśnieniach oferent wskazał, że „w udostępnionej dokumentacji projektowej nie wspominano o konieczności wymiany szyn najazdowych, nie wskazano z jakiego materiału i w jakiej technologii mają być one wykonane, nie podano również wytycznych co do maty igielitowej (jaki typ, czy winna posiadać certyfikat FIS, itd.) Z kolei Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiąca element dokumentacji projektowej, dotyczy jedynie konstrukcji stalowych.”
Wyjaśnienia oferenta oraz analiza dokumentacji projektowej wskazuje, że zarzuty oferenta są słuszne. W dokumentacji projektowej brak jest zapisów dotyczących wymiany szyn najazdowych oraz mat igielitowych, co powoduje, że opis przedmiotu zamówienia nie został sporządzony zgodnie z art. 99 ustawy PZP. Formularz Oferty wskazywał bowiem na konieczność wykonania zakresu robót budowlanych, który nie został ujęty w dokumentacji projektowej, stanowiącej Opis Przedmiotu Zamówienia. Wprowadziło to w błąd oferentów, którzy złożyli oferty w postępowaniu i spowodowało że z powodu błędów w dokumentacji projektowej oferty złożone w postępowaniu są nieporównywalne, ponieważ każdy z oferentów wycenił zupełnie inny zakres przedmiotu zamówienia do wykonania, co potwierdza istnienie znacznych różnic w kalkulacji poszczególnych istotnych elementów przedmiotu zamówienia. Założeniem Zamawiającego jest natomiast realizacja tego zakresu robót budowlanych w całości, zapewniając jednocześnie odpowiednią jakość wykonanych robót budowlanych, co wymaga modyfikacji dokumentacji projektowej. O fakcie zaistnienia wady projektowej, Zamawiający dowiedział się dopiero podczas analizy składanych ofert, ponieważ na wcześniejszym etapie nikt nie wystąpił o wyjaśnienia treści Specyfikacji Warunków Zamówienia, co uniemożliwiło poprawienie dokumentacji projektowej przed terminem składania ofert. W obecnej sytuacji powoduje to brak możliwości usunięcia wady.

Mając to na uwadze należy stwierdzić, że w postępowaniu doszło do sytuacji, w której wykonawcy złożyli nieporównywalne oferty, w sposób odmienny kalkulując swoje ceny, zwłaszcza w zakresie wymiany mat igielitowych oraz wymiany szyn najazdowych. Sytuacja ta zaburza uczciwą konkurencję oraz równe traktowanie wykonawców, w związku z czym niezbędnym jest unieważnienie postępowania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2152500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3399720,00 PLN

2025-01-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane