Modernizacja boiska do koszykówki i siatkówki oraz zaplecza sanitarno-szatniowego przy ul. Małej w Gnieźnie

Miasto Gniezno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00269789
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00269789/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-21 13:55
Lokalizacja
Gniezno, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ae19a509-0133-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
7841001591
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00269789 z dnia 2023-06-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska do koszykówki i siatkówki oraz zaplecza sanitarno-szatniowego przy ul. Małej w Gnieźnie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gniezno

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Gnieźnie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630189018

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lecha 6

1.5.2.) Miejscowość: Gniezno

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-200

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 61 426 04 80

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dagmara.danelska@gniezno.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gniezno.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ae19a509-0133-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja boiska do koszykówki i siatkówki oraz zaplecza sanitarno-szatniowego przy ul. Małej w Gnieźnie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae19a509-0133-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00269789

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00063477/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Modernizacja boiska przy ul. Małej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00245549

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIS.271.4.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia pn. „Modernizacja boiska do koszykówki i siatkówki oraz zaplecza sanitarno-szatniowego przy ul. Małej w Gnieźnie w ramach zadania pn.:Modernizacja dwóch kompleksów sportowych "Orlików" znajdujących się w Gnieźnie przy ul. Strumykowej oraz przy ul. Małej”
Zakres robót budowlanych w ramach zamówienia obejmuje wykonanie:
-organizacja placu budowy
-rozbiórka poliuretanowej nawierzchni boiska wraz z warstwą podbudowy elastyczno-dynamicznej
-rozbiórka istniejących podłóg w zapleczu socjalnym wraz z urządzeniami na nich zamontowanymi
-wykonanie nowej poliuretanowej nawierzchni boiska wraz z wykonaniem nowej podbudowy elastyczno-dynamicznej
-wykonanie nowych podłóg w zapleczu socjalnym wraz z ponownym zamontowaniem urządzeń
-utylizacja zdemontowanej nawierzchni poliuretanowej i warstwy podbudowy elastyczno-dynamicznej
-utylizacja zniszczonych elementów podłóg zaplecza socjalnego
-wykonanie tablicy informacyjnej o wymiarach 180x120cm ( treść tekstu na tablicy do uzgodnienia z zamawiającym po podpisaniu umowy)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art.255 pkt 1
ustawy Pzp. Zgodnie z cytowanym przepisem „Zamawiający unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału
w postępowaniu albo żadnej oferty”.
W niniejszym postępowaniu do terminu składania ofert tj. do dnia 19.06.2023 r.,
do godz. 8.00 nie złożono żadnej oferty, wobec czego Zamawiający obowiązany
jest unieważnić postępowanie
2023-06-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane