Przebudowa drogi w miejscowości Tchórzew

Gmina Zbuczyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00270590
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00270590/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-22 09:05
Lokalizacja
Zbuczyn, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d00f2551-0132-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
8212392687
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00270590 z dnia 2023-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi w miejscowości Tchórzew

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zbuczyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582670

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 1

1.5.2.) Miejscowość: Zbuczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-106

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@zbuczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zbuczyn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d00f2551-0132-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi w miejscowości Tchórzew

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d00f2551-0132-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00270590

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00089862/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Przebudowa drogi w miejscowości Tchórzew

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00246647

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.10.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 227304,26 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn. „Przebudowa drogi w miejscowości Tchórzew”.
Planowane roboty polegać będą na wykonaniu przebudowy drogi gminnej na działkach nr ewid. 655, 651 w miejscowości Tchórzew
Zakres planowanych robót do wykonania:
- roboty pomiarowe,
- roboty ziemne,
- wykonanie warstwy podsypkowej z piasku o gr. 15 cm po zagęszczeniu,
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego dolomitowego frakcji 0-31,5 o gr. 20 cm po zagęszczeniu,
- wykonanie warstwy wiążącej z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych AC 16W 50/70 o gr. 4 cm po zagęszczeniu,
- wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych AC 8 S 50/70
o grubości 3 cm po zagęszczeniu,
- wykonanie obustronnych poboczy szerokości 50 cm z kruszywa łamanego dolomitowego frakcji 0-31,5mm o gr. 10 cm po zagęszczeniu na warstwie podsypkowej z piasku o gr. 10 cm po zagęszczeniu,
- dodatkowo w ramach zadania (w ryczałtowej cenie ofertowej) należy wykonać: w identycznej technologii jak wykazano wyżej włączenie przebudowywanej drogi gminnej do drogi gminnej zlokalizowanej na dz. nr geod. 649 oraz połączenie z istniejącą nawierzchnią asfaltową na działce nr geod. 651 objętej przebudową, ewentualne uzupełnienie poboczy pod planowaną warstwę odsączającą i z kruszywa łamanego (nawiązanie wysokościowe do wykonanej nawierzchni jezdni), wycinkę i usunięcie zakrzaczeń i gałęzi z pasa drogowego kolidujących z planowaną przebudową drogi.

Szczegółowy przedmiot zamówienia (zakres robót budowlanych i wymagania jakościowe) opisuje przedmiar robót stanowiący załącznik nr 7.1, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiąca załącznik nr 7.2,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do dnia upływu terminu składania ofert wpłynęła jedna oferta. Cena najkorzystniejszej oferty przewyższyła kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 403648,73 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 403648,73 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2023-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane