Zakup i dostawa wyposażenia do Centrum Opiekuńczo - Mieszkalnego w Wąpielsku.
Gmina Wąpielsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00271445
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-22 12:11
- Lokalizacja
- Wąpielsk, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8921482682
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobnyUrządzenia medyczneMeble
Wykonawcy
4 przyznane
PAWEŁ KRÓLKwidzyn, PL
47 254,65 PLNPAWEŁ KRÓLKwidzyn, PL
47 724 PLNP. H. U. REHABMED SP. Z O. O.Opole, PL
62 580 PLNROBERT MICHALEWSKIChodzież, PL
47 724 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.