Wymiana opraw sodowych na oprawy LED na terenie Gminy Ożarów Mazowiecki
Gmina Ożarów Mazowiecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00271682
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00271682/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-22 12:57
- Lokalizacja
- Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-602f7ccb-cd3c-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 1181766202
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00271682 z dnia 2023-06-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana opraw sodowych na oprawy LED na terenie Gminy Ożarów Mazowiecki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ożarów Mazowiecki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271269
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolejowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Ożarów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-850
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22 731 32 00
1.5.8.) Numer faksu: 22 722 18 87
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@ozarow-mazowiecki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ozarow-mazowiecki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-602f7ccb-cd3c-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana opraw sodowych na oprawy LED na terenie Gminy Ożarów Mazowiecki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-602f7ccb-cd3c-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00271682
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00056920/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.22 Wymiana opraw sodowych na oprawy LED na terenie Gminy Ożarów Mazowiecki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00156061
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.13.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 340372,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana opraw sodowych na oprawy LED na terenie Gminy Ożarów Mazowiecki.
2. Obszary montażu opraw LED na terenie Gminy Ożarów Mazowiecki:
- ul. Żyzna
- ul. Święcicka
- ul. Strzykulska
- ul. Poniatowskiego
- ul. Mickiewicza
- ul. Duchnicka
- ul. Lipowa
3. Zakres robót obejmuje wykonanie wymiany opraw oświetleniowych z sodowymi źródłami światła na wybranych ulicach gminy, na oprawy w technologii LED w tym w szczególności:
a) Wymianę opraw oświetleniowych rtęciowych, sodowych, demontaż i montaż w ich miejsce – 350 szt.
( w tym: Opraw ulicznych LED według projektu o mocy 35W dla dróg Gminnych – 198 szt., Opraw ulicznych LED według projektu o mocy 50W dla dróg Powiatowych – 64 szt., Opraw ulicznych LED według projektu o mocy 50W dla dróg Wojewódzkich – 88 szt. )
b) Wymianę przewodów YKY 3x2,5mm2 750V do opraw oświetleniowych – wciąganie w wysięgniki przy wysokości latarń do 12 m odcinki 4,5m przewodu – 400 mb.
c) Wymianę konstrukcji stalowych i osprzętu linii napowietrznej NN – zabezpieczenie (bezpiecznik napowietrzny BZO z wkładką 4A) – 350 szt.
d) Wymianę konstrukcji stalowych i osprzętu linii napowietrznej NN - zaciski prądowe SL 21.1 – 700 szt.
4. Wykonawcy powinni uwzględnić także demontaż starych wysięgników, gniazd bezpiecznikowych, opraw oświetleniowych wraz z ich utylizacją/prawidłowym zagospodarowaniem odpadów. Wykonawca dokona utylizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
5. Szczegółowy opis zakresu przedmiotu zamówienia, zawarty został w załączniku Nr 1 do SWZ,
na który składają się:
- opis przedmiotu zamówienia,
- przedmiar robót,
- wykazy dróg
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB).
6. Załącznik Nr 1 do SWZ zawiera przewidywany zakres ilościowy prac do wykonania. Zamawiający zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w zakresie rodzaju prac ( liczby i krotności), jak również stosowania prac zamiennych pomiędzy poszczególnymi pozycjami załącznika Nr 1 do SWZ maksymalnie o +/- 30%. O wszelkich zmianach Zamawiający będzie informował Wykonawcę w trakcie wykonywania umowy.
7. Wynagrodzenie Wykonawcy wynikające z realizacji przedmiotu zamówienia nie może przekroczyć środków finansowych zabezpieczonych w budżecie Zamawiającego.
8. Szczegółowy zakres prac do wykonania Zamawiający będzie określał Wykonawcy, w zależności od bieżących potrzeb, pisemnym zleceniem lub drogą elektroniczną. Terminy przystąpienia do realizacji poszczególnych zadań będą określane przez Zamawiającego i wynosić będą nie dłużej niż 48 godzin.
9. Wykonawca pozyska we własnym zakresie i na swój koszt zaplecze prac oraz ubezpieczy roboty w niezbędnym zakresie.
10. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany z materiałów, które będą posiadać odpowiednie certyfikaty, deklaracje zgodności i atesty bezpieczeństwa. Przedmiot zamówienia winien spełniać wymagania norm UE.
11. Do Wykonawcy należy zgłoszenie rozpoczęcia i zakończenia robót będących przedmiotem zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 411470,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 539355,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 411470,72 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDWEX Mieczysław Wasilewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012662619
7.3.3) Ulica: 3 Maja 89
7.3.4) Miejscowość: Truskaw
7.3.5) Kod pocztowy: 05-080
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 412000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-06-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |