31/23 sukcesywna dostawa przyrządów używanych na salach operacyjnych Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Łukasza SPZOZ w Tarnowie.
Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00271705
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-22 12:59
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8732713732
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przyrządy do endoskopii, endochirurgiiUrządzenia używane na salach operacyjnychUrządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych
Wykonawcy
5 przyznanych
'MEDEN - INMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoszalin, PL
458 834,22 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
84 952,8 PLNCOMEF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
71 150,4 PLN'VARIMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL
37 742,95 PLNKARL STORZ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
37 742,95 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.