Nadzór inwestorski nad realizacją zadań: „Rewitalizacja parków i obszarów uzdrowiska Czerniawa – Zdrój”, „Przebudowa ulic Izerskiej, Sanatoryjnej, Spadzistej i Górzystej na deptak uzdrowiskowy”

Gmina Miejska Świeradów-Zdrój

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00271857
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-06-22 13:28
Lokalizacja
Świeradów-Zdrój, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6161001947
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi nadzoru budowlanego

Wykonawcy

2 przyznane

ARKADIUSZ MARCINKOWSKIŚwieradów-Zdrój, PL
104 550 PLN
ARKADIUSZ MARCINKOWSKIŚwieradów-Zdrój, PL
104 550 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.