Budowa stanowiska do ćwiczeń dla grup poszukiwawczo-ratowniczych na terenie Ośrodka Szkolenia w Pionkach.
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00271882
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00271882/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-22 13:33
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3d7a05e5-0137-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 5261796733
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00271882 z dnia 2023-06-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa stanowiska do ćwiczeń dla grup poszukiwawczo-ratowniczych na terenie Ośrodka Szkolenia w Pionkach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000173516
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Domaniewska 40
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-672
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 55 95 107
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariatkw@mazowsze.straz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/kwpsp-warszawa
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/straz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa stanowiska do ćwiczeń dla grup poszukiwawczo-ratowniczych na terenie Ośrodka Szkolenia w Pionkach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d7a05e5-0137-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00271882
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00074639/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa stanowiska do ćwiczeń dla grup poszukiwawczo-ratowniczych na terenie Ośrodka Szkolenia KW PSP w Warszawie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00245783
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WL.2370.11.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest budowa stanowiska ćwiczeń dla grup poszukiwawczo ratowniczych na terenie Ośrodka Szkolenia w Pionkach w zakresie m.in:
a) Demontaż nieczynnych fragmentów instalacji podziemnych,
b) Rozbiórka fundamentu torowiska,
c) Budowa fundamentów, ścian i stropów budowli wraz ze stanowiskami do ćwiczeń,
d) Montaż stałych elementów prefabrykowanych betonowych,
e) Montaż stałych elementów stalowych
f) Wyposażenie sprzętowe, m.in. wyciągarki,
g) Ułożenie ruchomych elementów prefabrykowanych,
h) Obsypanie stanowisk gruzem,
i) Wykonanie instalacji podposadzkowej odwodnienia oraz atrap instalacji sanitarnych,
j) Wykonanie posadzek,
k) Montaż pokrycia dachowego,
l) Wykonanie utwardzonej drogi dojazdowej do budowli,
m)Wykonanie instalacji elektrycznej pomiędzy złączem kablowym a projektowanym
obiektem oraz oświetlenia zewnętrznego,
n) Montaż instalacji elektroenergetycznej oraz oświetlenia w obiekcie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali
45223220-4 - Roboty zadaszeniowe
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawneZgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne
Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 22.06.2023 r. godz. 9:45 w prowadzonym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta. Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2023-06-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |