04970 Przebudowa Armii Krajowej w celu wydzielenia dróg dla rowerów

Gmina Wrocław, w imieniu i na rzecz której działają Wrocławskie Inwestycje Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Ofiar Oświęcimskich 36, 50-059 Wrocław na podstawie pełnomocnictwa Prezydenta Wrocławia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00271952
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00271952/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-22 13:47
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-89135816-c311-11ed-b311-9aae6ad31be8
Identyfikator
8971731383
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane w zakresie renowacji mostówRoboty budowlane w zakresie wiaduktów drogowychRoboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówInstalowanie znaków drogowychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Wykonawcy

1 przyznane

PRO-TRA BUILDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
5 940 924,02 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00271952 z dnia 2023-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
04970 Przebudowa Armii Krajowej w celu wydzielenia dróg dla rowerów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wrocław, w imieniu i na rzecz której działają Wrocławskie Inwestycje Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Ofiar Oświęcimskich 36, 50-059 Wrocław na podstawie pełnomocnictwa Prezydenta Wrocławia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020568529

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ofiar Oświęcimskich 36

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-059

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wi.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wi.wroc.pl/html/przetargi.html

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wroclawskie_inwestycje

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

04970 Przebudowa Armii Krajowej w celu wydzielenia dróg dla rowerów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-89135816-c311-11ed-b311-9aae6ad31be8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00271952

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031360/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 04970 - Rowerem w obie strony po Armii Krajowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/9/TP/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: Rowerem w obie strony po Armii
Krajowej we Wrocławiu zadanie 2 (zadanie gwarantowane) oraz zadanie 3 (prawo opcji)
1.1. Zakres zadania 2 (zadanie gwarantowane) obejmuje:
a) Przebudowę al. Armii Krajowej w zakresie drogi rowerowej, chodnika i pasów technicznych
b) Przebudowę wiaduktu drogowego
c) Przebudowę murów oporowych
d) Budowę oświetlenia drogowego
e) Budowę kanalizacji MKT
f) Wyniesienie projektu organizacji ruchu docelowego
g) Budowę elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego
h) Przebudowę i zabezpieczenie kolizyjnych sieci uzbrojenia terenu
1.2. Zakres zadania 3 (prawo opcji) obejmuje:
a) Przebudowę al. Armii Krajowej w zakresie przebudowy drogi rowerowej i przebudowy chodnika
b) Przebudowę peronu autobusowego
c) Budowę oświetlenia drogowego
d) Budowę kanalizacji MKT
e) Wycinkę i nasadzenia zieleni
f) Wyniesienie projektu organizacji ruchu docelowego
g) Budowę elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego
h) Utwardzenie terenu

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów

45221121-6 - Roboty budowlane w zakresie wiaduktów drogowych

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5940924,02 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7129159,48 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5940924,02 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pro-Tra Buildig Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 930449852

7.3.3) Ulica: ul. Chałupnicza 26A,

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 51-503

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty elektryczne i teletechniczne

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5940924,02 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane