Utwardzenie terenu przy Szkole Podstawowej w Wojnowie
GMINA SICIENKO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00271956
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00271956/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-22 13:48
- Lokalizacja
- Sicienko, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4b53733d-ef22-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 5542657609
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00271956 z dnia 2023-06-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utwardzenie terenu przy Szkole Podstawowej w Wojnowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SICIENKO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350694
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mrotecka
1.5.2.) Miejscowość: Sicienko
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-014
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 52 31 17 431/432
1.5.8.) Numer faksu: 52 31 17 400
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@sicienko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.sicienko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4b53733d-ef22-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utwardzenie terenu przy Szkole Podstawowej w Wojnowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b53733d-ef22-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00271956
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00060156/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.23 Utwardzenie terenu przy SP w Wojnowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00209961
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.41.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Utwardzenie terenu przy Szkole Podstawowej w Wojnowie”
2. Zakres robót obejmuje wykonanie nawierzchni placu utwardzonego, nawierzchni chodnika, nawierzchni drogi pożarowej, rozebranie istniejącej konstrukcji nawierzchni placu manewrowego, rozebranie istniejących schodów (wejście do budynku), następnie wykonanie płyty betonowej, na której należy ułożyć płyty betonowe z kostki betonowej gr. 6 cm o właściwościach antypoślizgowych.
A. Konstrukcję placu utwardzonego zaprojektowano:
- 8 cm brukowa kostka betonowa szara
- 3 cm podsypka cementowo-piaskowa 1:4,
- 20 cm podbudowa z betonu cementowego C16/20,
- 22 cm warstwa mrozoochronna z mieszanki związanej spoiwem hydraulicznym C/1,5
B. Konstrukcję drogi pożarowej zaprojektowano:
- 15 cm podbudowa zasadnicza z mieszanki niezwiązanej z kruszywem C90/3
- 10 cm warstwa mrozoochronna z mieszanki związanej spoiwem hydraulicznym C/1,5
C. Konstrukcję chodnika zaprojektowano:
- 8 cm brukowa kostka betonowa szara
- 3 cm podsypka cementowo-piaskowa 1:4,
- 10 cm podbudowa z betonu cementowego C3/4,
- 10 cm warstwa mrozoochronna z mieszanki związanej spoiwem hydraulicznym C/1,5
Obramowanie chodnika obrzeżem betonowym 8*30,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 313650,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 384399,28 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 313650,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Waldemar Frańczak Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Kondrex Bis
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9670060196
7.3.3) Ulica: ul. Boleniowa 1
7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz
7.3.5) Kod pocztowy: 85-435
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 313650,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
umowa nr 272.PN.18.2023 z 22.06.2023| 2023-06-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |