Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Rogoźno wraz z jednostkami organizacyjnymi

Gmina Rogoźno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00272269
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-06-22 14:56
Lokalizacja
Rogoźno, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6060066997
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ubezpieczeniowe

Wykonawcy

4 przyznane

"SALTUS TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH"Sopot, PL
260 332 PLN
Generali Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna oddział w OlsztyniePoznań, PL
59 408 PLN
Balcia Insurance SE z siedzibą w Rydze, ul. K. Valdemara 63, Ryga, LV-1142, Łotwa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorstw Republiki Łotewskiej pod nr 40003159840, działająca w Polsce w ramach oddziału zagranicznego przedsiębiorcy pod firmą Balcia Insurance SE Spółka europejska Oddział w PolsceWarszawa, LV
14 840 PLN
Balcia Insurance SE z siedzibą w Rydze, ul. K. Valdemara 63, Ryga, LV-1142, Łotwa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorstw Republiki Łotewskiej pod nr 40003159840, działająca w Polsce w ramach oddziału zagranicznego przedsiębiorcy pod firmą Balcia Insurance SE Spółka europejska Oddział w PolsceWarszawa, LV
41 828,26 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.