Wykonanie robót budowlanych na zadaniu – „Zabezpieczanie obiektów zabytkowych – domku myśliwskiego i budynku gospodarczego w m. Nowosielce przed wpływem warunków atmosferycznych”
LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO KAŃCZUGA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00272594
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00272594/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-23 08:00
- Lokalizacja
- Kańczuga, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-191662f1-0456-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 7940003162
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00272594 z dnia 2023-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych na zadaniu – „Zabezpieczanie obiektów zabytkowych – domku myśliwskiego i budynku gospodarczego w m. Nowosielce przed wpływem warunków atmosferycznych”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO KAŃCZUGA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650016822
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Węgierska 32
1.5.2.) Miejscowość: Kańczuga
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-220
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 16 640 25 60
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kanczuga@krosno.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kanczuga.krosno.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_kanczuga1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych na zadaniu – „Zabezpieczanie obiektów zabytkowych – domku myśliwskiego i budynku gospodarczego w m. Nowosielce przed wpływem warunków atmosferycznych”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-191662f1-0456-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00272594
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00413511/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Wykonanie robót budowlanych na zadaniu – „Zabezpieczanie obiektów zabytkowych – domku myśliwskiego i budynku gospodarczego w m. Nowosielce przed wpływem warunków atmosferycznych”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00251675
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.8.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 43240,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zabezpieczanie budynku domku myśliwskiego
• Rozbiórka pokrycia z dachówki - powierzchnia do 25 m2 – rozebranie pierwszego rzędu dachówek przy okapie
• Wymiana elementów konstrukcyjnych dachu - koniec krokwi -przedłużenie brakujących lub skorodowanych końców krokwi
• Montaż łaty przy okapie o przekroju 10 x 10 cm z tarcicy nasyconej (impregnowanej 3 krotnie)
• Montaż łaty kalenicowej o przekroju 8 x 8 cm zaokrąglonej z tarcicy nasyconej (impregnowanej 3 krotnie)
• Wbijanie pali drewnianych na głębokość 1 m w grunt kat. I-II - średnica pali 10 cm, długość 110 cm
• Zabezpieczenie połaci dachowych plandeką o gramaturze min. 210 g/m2
• Zabezpieczenie kominów plandeką o gramaturze min. 210 g/m2 - nałożenie pokrowców z plandeki
• Montaż linek stalowych nierdzewnych 7x19 śr. 6mm
• Zabezpieczenie okna na poddaszu przez jego odeskowanie, uporządkowanie wnętrza obiektu przez usunięcie śmieci oraz zmagazynowanie na palecie wewnątrz budynku porozrzucanych
kafli stanowiących elementy pieca oraz kuchni kaflowej
Zabezpieczenie budynku gospodarczego
• Rozbiórka pokrycia z dachówki - powierzchnia do 25 m2 – rozebranie pierwszego rzędu dachówek przy okapie
• Wymiana elementów konstrukcyjnych dachu - koniec krokwi - przedłużenie brakujących lub skorodowanych końców krokwi
• Montaż łaty przy okapie o przekroju 10 x 10 cm z tarcicy nasyconej (impregnowanej 3 krotnie)
• Montaż łaty kalenicowej o przekroju 8 x 8 cm zaokrąglonej z tarcicy nasyconej (impregnowanej 3 krotnie)
• Wbijanie pali drewnianych na głębokość 1 m w grunt kat. I-II - pale 10 x 10 cm, długość 110 cm
• Podstemplowanie zagrożonych ścian krawędziakami o przekroju do 250 cm2 z tarcicy nasyconej (impregnowanej 3 krotnie)
• Ramy górne i płatwie, długość ponad 3 m - przekrój poprzeczny drewna ponad 180 cm2 z tarcicy nasyconej (impregnowanej 3 krotnie) - projektowane wzmocnienie w kalenicy i okapie z belek 14x20 cm
• Wbijanie pali drewnianych na głębokość 1 m w grunt kat. I-II - średnica pali 10 cm, długość 110 cm
• Zabezpieczenie połaci dachowych plandeką o gramaturze min. 210 g/m2
• Montaż linek stalowych nierdzewnych 7x19 śr. 6mm
• Przeprowadzenie prac porządkowych w obrębie budynku objętego katastrofą budowlaną oraz zabezpieczenie przed dostępem osób postronnych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty| 2023-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |