usługi sprzedaży ciepła i świadczenia usług przesyłowych do obiektów Oddziału Terenowego Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji.

TVP S.A. w likwidacji Oddział w Bydgoszczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00075819
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00075819/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-30 08:20
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-19a7eb0e-2088-4381-832c-d1caef46708a
Identyfikator
5210412987
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przesyłu wody i podobne

Wykonawcy

1 przyznane

KOMUNALNE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL · lot 0
400 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00075819 z dnia 2025-01-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
usługi sprzedaży ciepła i świadczenia usług przesyłowych do obiektów Oddziału Terenowego Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: TVP S.A. w likwidacji Oddział w Bydgoszczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010418973

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kujawska 7

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-031

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.bydgoszcz@tvp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bydgoszcz.tvp.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

usługi sprzedaży ciepła i świadczenia usług przesyłowych do obiektów Oddziału Terenowego Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-19a7eb0e-2088-4381-832c-d1caef46708a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00075819

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Usługi na terenie miasta Bydgoszczy świadczy tylko jeden wykonawca – Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 400000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługi sprzedaży ciepła i świadczenia usług przesyłowych do obiektów Oddziału Terenowego Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji, przy ul. Kujawskiej 7 w Bydgoszczy w okresie od 01.02.2025r. do 31.01.2027

4.5.3.) Główny kod CPV: 65100000-4 - Usługi przesyłu wody i podobne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5540309086

7.3.3) Ulica: Księdza Schulza

7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz

7.3.5) Kod pocztowy: 85-315

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 400000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-02-01 do 2027-01-31
2025-01-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi