„Ćwicz serce na dachu,naszPacjencie–brachu!”–budowa Sali gimnastycznej dla potrzebOddziału RehabilitacjiKardiologicznej”w ramachBudżetuObywatelskiego„ŁÓDZKIE NA PLUS”na rok 2023–zaprojektuj i wybuduj

Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00272644
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00272644/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-23 08:22
Lokalizacja
Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5f7d627d-ffa6-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
7712295780
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenuPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi kontroli technicznejUsługi zarządzania budowąUsługi związane z budownictwemUsługi w zakresie testowania technicznego, analizy i konsultacji technicznejUsługi nadzoru i kontroliRoboty w zakresie zagospodarowania terenuPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane związane z salami gimnastycznymiRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjneRoboty malarskie i szklarskieRoboty elewacyjneRoboty konstrukcyjnePokrywanie podłóg i ścianRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeKładzenie wykładzin elastycznychWykładanie i tapetowanie ścianŚcianki działoweRoboty malarskieInstalowanie drzwi i okienRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty izolacyjneInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychUsługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowychWynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowejWynajem dźwigów wraz z obsługą operatorską

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00272644 z dnia 2023-06-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Ćwicz serce na dachu,naszPacjencie–brachu!”–budowa Sali gimnastycznej dla potrzebOddziału RehabilitacjiKardiologicznej”w ramachBudżetuObywatelskiego„ŁÓDZKIE NA PLUS”na rok 2023–zaprojektuj i wybuduj

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000636940

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rakowska 15

1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szpital-piotrkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-piotrkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://szpital-piotrkow.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Ćwicz serce na dachu,naszPacjencie–brachu!”–budowa Sali gimnastycznej dla potrzebOddziału RehabilitacjiKardiologicznej”w ramachBudżetuObywatelskiego„ŁÓDZKIE NA PLUS”na rok 2023–zaprojektuj i wybuduj

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f7d627d-ffa6-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00272644

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00089308/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa Sali gimnastycznej dla pacjentów Oddziału Rehabilitacji Kadiologicznej w ramach Budżetu Obywatelskiego Łódzkie na plus

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00241709

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 31/TP/23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w zakresie realizacji zadania pn.: „Ćwicz
serce na dachu, nasz Pacjencie – brachu!” – budowa Sali gimnastycznej dla potrzeb Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej”
w ramach Budżetu Obywatelskiego „ŁÓDZKIE NA PLUS” na rok 2023 rok.
2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku nr 2 do SWZ – zawierającym Program Funkcjonalno
– Użytkowy (PFU), mapę z lokalizacją budynku oraz DOWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71356100-9 - Usługi kontroli technicznej

71540000-5 - Usługi zarządzania budową

71500000-3 - Usługi związane z budownictwem

71600000-4 - Usługi w zakresie testowania technicznego, analizy i konsultacji technicznej

71700000-5 - Usługi nadzoru i kontroli

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45212222-8 - Roboty budowlane związane z salami gimnastycznymi

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych

45432200-6 - Wykładanie i tapetowanie ścian

44112310-4 - Ścianki działowe

45442100-8 - Roboty malarskie

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

45510000-5 - Wynajem dźwigów wraz z obsługą operatorską

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia 555.648,45 zł brutto
2023-06-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane