„Modernizacja kompleksu sportowego ”Moje boisko-ORLIK-2012” w Mokobodach”
GMINA MOKOBODY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00273041
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00273041/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-23 10:29
- Lokalizacja
- Mokobody, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7f274b43-fb8f-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 8212529494
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00273041 z dnia 2023-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja kompleksu sportowego ”Moje boisko-ORLIK-2012” w Mokobodach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MOKOBODY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582492
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Plac Chreptowicza 25
1.5.2.) Miejscowość: Mokobody
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-124
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 25 6411315
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mokobody.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugmokobody.bip.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7f274b43-fb8f-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja kompleksu sportowego ”Moje boisko-ORLIK-2012” w Mokobodach”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7f274b43-fb8f-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00273041
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00005847/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko-ORLIK 2012" w Mokobodach "
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00234203
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GP.271.1.11.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja kompleksu sportowego ”Moje boisko-ORLIK-2012” w Mokobodach”
Zamawiający informuję, że postępowanie jest współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
2) Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot zamówienia obejmuję wykonanie prac modernizacyjnych kompleksu sportowego ORLIK-2012 w Mokobodach. W zakres inwestycji wchodzą następujące roboty:
• roboty remontowe nawierzchni boiska piłkarskiego ze sztucznej trawy;
• demontaż zniszczonych przęseł panelowych ogrodzenia o wysokości 4 m i ponowny montaż ogrodzenia z siatki powlekanej wraz z wymianą bram i furtek wejściowych na istniejących słupkach;
• wymiana siatki piłkochwytów zabramkowych;
• wymiana oświetlenia boisk na oświetlenie energooszczędne typu LED;
• roboty wymalowań wewnętrznych w zapleczu sanitarno-szatniowym;
• wymiana drzwi wejściowych drewnianych na aluminiowe do pomieszczeń zaplecza sanitarno-szatniowego;
• wykonanie opasek przy boisku wielofunkcyjnym i piłkarskim;
Zakres robót zawiera przedmiar robót stanowiąca załącznik nr 7 do SWZ.
Wymagania dodatkowe:
Po zakończeniu robót wraz z pisemnym zgłoszeniem gotowości do odbioru Wykonawca ma obowiązek przedłożyć kosztorys pomocniczy podpisany przez wykonawcę i opracowany na podstawie przedmiaru robót załączonego do specyfikacji warunków zamówienia
– dokument niezbędny do rozliczenia dofinansowania zadania.
3) Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany zgodnie z obowiązującymi wytycznymi w zakresie realizacji zasady równości szans i niedyskryminacji oraz zasady równości szans kobiet i mężczyzn, w tym standardów dostępności dla osób niepełnosprawnych. Wykonawca winien uwzględnić w zakresie swojej działalności zapisy art. 6 Ustawy o z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (t. j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1062
ze zm.).
4) Przy realizacji inwestycji wykonane zostanie oznakowanie zapewniające dostępność
w rozumieniu ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (t.j. Dz. U. z 2020 r., poz. 1062 ze zm.).
5) Wymienione w jakiejkolwiek części opisu przedmiotu zamówienia nazwy, marki bądź pochodzenie wyrobów lub materiałów, nie są obligatoryjne dla Wykonawców. Wykonawcy mają prawo do zaoferowania innych równoważnych wyrobów lub materiałów pod warunkiem zapewnienia parametrów technicznych, technologicznych, użytkowych i jakościowych, co najmniej spełniających bądź przewyższających parametry wyrobów lub materiałów wymaganych w SWZ lub załącznikach do SWZ. Obowiązek udowodniania równoważności użytych wyrobów, materiałów itp. będzie spoczywał na Wykonawcy.
6) Roboty budowlane mają być realizowane zgodnie z przedmiarem robót- załącznik nr 7 i warunkami opisanymi w umowie -załącznik nr 6.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Powodem unieważnienia postępowania jest fakt, że cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia co wyczerpuje przesłankę unieważnienia z art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.| 2023-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |