Modernizacja budynku Samorządowego Przedszkola nr 94 w Krakowie na os. Ogrodowym 3
Samorządowe Przedszkole nr 94
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00273157
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00273157/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-23 11:02
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-088be16f-e41e-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6783128008
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00273157 z dnia 2023-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku Samorządowego Przedszkola nr 94 w Krakowie na os. Ogrodowym 3
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samorządowe Przedszkole nr 94
1.3.) Oddział zamawiającego: PLE 94
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121340831
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: os. Ogrodowe
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-915
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p94@mjo.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przedszkole94.blizej.info
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-088be16f-e41e-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku Samorządowego Przedszkola nr 94 w Krakowie na os. Ogrodowym 32.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-088be16f-e41e-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00273157
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00045521/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja budynku w Samorządowym Przedszkolu nr 94 w Krakowie, os. Ogrodowe 3
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00196900
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P94/ZP/1/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1708228,73 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji budynku Samorządowego Przedszkola nr 94 w Krakowie, zgodnie z dokumentacją techniczną z wyłączeniem:
- robót budowlanych w pom. węzła cieplnego oraz robót instal. elektrycznej w pomieszczeniu holu wejściowego, szatni, głównej klatki schodowej za wyjątkiem posadzki oraz robót naprawczych po wykonaniu instalacji sanitarnych w tych pomieszczeniach,
- prac polegających na montażu podgrzewaczy ciepłej wody użytkowej,
- wykonania instalacji CWU od podgrzewaczy do odbiorników,
- wykonania instalacji wody zimnej do podgrzewaczy,
- wykonania robót w zakresie modernizacji elewacji,
- wykonania elektrycznej instalacji WLZ na odcinku RG w kierunku RK i R-1 przechodzących przez pomieszczenie konserwatora i zakończonych w pomieszczeniu korytarza.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy PZP, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Cena oferty z najniższą ceną, spośród ofert, które nie zostały odrzucone, tj. cena oferty Wykonawcy: Poniedziałek Franciszek Firma Remontowo-Budowlana FRANKO (oferta nr 2) 2 690 000,00 zł, przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (tj. kwoty planowanej na ww. zadanie: 2 298 428,00 zł). Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia ww. kwoty do ceny tej oferty.
W związku z powyższym postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy PZP.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2289000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4772937,51 PLN
| 2023-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |