„Renowacja budynku pełniącego funkcję pawilonu sportowego w Kochanowicach przy ul. Słonecznej nr działki 395/41” - (Remont budynku zaplecza sportowego przy ul. Słonecznej w Kochanowicach).
Gmina Kochanowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00273488
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00273488/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-23 12:33
- Lokalizacja
- Kochanowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b53c681c-1010-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 5751865105
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00273488 z dnia 2023-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Renowacja budynku pełniącego funkcję pawilonu sportowego w Kochanowicach przy ul. Słonecznej nr działki 395/41” - (Remont budynku zaplecza sportowego przy ul. Słonecznej w Kochanowicach).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kochanowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398445
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 5
1.5.2.) Miejscowość: Kochanowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-713
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 34/3533100
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kochanowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://kochanowice.pl/urzad-gminy/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl oraz https://bip.kochanowice.pl/wiadomosci/3/lista/przetargi1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Renowacja budynku pełniącego funkcję pawilonu sportowego w Kochanowicach przy ul. Słonecznej nr działki 395/41” - (Remont budynku zaplecza sportowego przy ul. Słonecznej w Kochanowicach).2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b53c681c-1010-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00273488
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00053715/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Renowacja budynku pełniącego funkcję pawilonu sportowego w Kochanowicach przy ul. Słonecznej nr działki 395/41
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00273311
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GIR.271.1.6.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja oraz renowacja wnętrz budynku pełniącego funkcję pawilonu sportowego zlokalizowanego w Kochanowicach przy ul. Słonecznej 13.
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w dokumentacji projektowej – Projekcie budowlanym – Załączniku nr 1 do SWZ, Przedmiarze robót - Załączniku nr 2 do SWZ – oraz STWiORB – Załączniku nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na podstawie art. 256 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2022 r. poz. 1710, dalej ustawa Pzp) informuje, że postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało unieważnione.Zgodnie z tym przepisem Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia odpowiednio przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenia postępowania jest nieuzasadnione.
Okolicznością powodującą, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione, jest brak zapewnienia od dnia ogłoszenia o zamówieniu w Biuletynie Zamówień Publicznych dostępu do specyfikacji warunków zamówienia wraz z załącznikami na stronie prowadzonego postępowania i w konsekwencji do braku możliwości złożenia oferty. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami jak i złożenie oferty odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia. W przedmiotowym postępowaniu zostało błędnie zaznaczone pole dotyczące pytania: Czy postępowanie jest prowadzone na platformiee-Zamówienia w którym zamiast odpowiedzi TAK wskazano NIE. Sytuacja ta stanowi wadę postępowanie, której nie da się usunąć.
| 2023-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |