Budowa oświetlenia ulicznego na terenie gminy Sędziszów
GMINA SĘDZISZÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00273571
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00273571/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-23 12:50
- Lokalizacja
- Sędziszów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ea744e53-d51a-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6562164804
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00273571 z dnia 2023-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego na terenie gminy Sędziszów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SĘDZISZÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009857
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 20
1.5.2.) Miejscowość: Sędziszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-340
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@sedziszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sedziszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ea744e53-d51a-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia ulicznego na terenie gminy Sędziszów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea744e53-d51a-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00273571
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00062842/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa oświetlenia ulicznego na terenie gminy Sędziszów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00169275
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RDG.271.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1208559,41 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1: polega na budowie oświetlenia ulicznego na terenie gminy Sędziszów zgodniez projektem technicznym opracowanym odrębnie dla każdego z obiektów wymienionych poniżej
i Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiarami robót:
a) Sędziszów, ul. Dworcowa dz. Nr 1/7, 1/16, 156/1, 156/16, 156/17, 156/32, 323, 326/1, 330/1, 344/7, 344/8, 344/9, 597/1, 616/3, 646/2.
b) Sędziszów, ul. Ogrodowa dz. Nr 405/25, 493/6, 494/1, 495/4, 496/1, 497.
c) Sędziszów, ul. Orzechowa dz. Nr 157, 48/2, 84
d) Sędziszów, ul. Leśna dz. Nr 597/1, 322/15
e) Sędziszów, łącznik od ul. Przemysłowej do ul. Klimontowskiej dz. Nr 507
f) Grązów w kierunku lasu dz. 128, 48/1
g) Boleścice droga gminna działka nr 63, 66/2, 67, 69/1
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
4.5.5.) Wartość części: 1066559,41 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2 - polega na budowie oświetlenia ulicznego na terenie gminy Sędziszóww formule- zaprojektuj i wybuduj –odrębnie dla każdego z obiektów wymienionych poniżej:
a) Sędziszów, ul. Ogrodowa
b) Sędziszów, ul. Leśna przy Obwodnicy
c) Sędziszów, ul. Gniewięcińska
d) Sędziszów, ul. Różana
e) Sędziszów, ul. Jagodowa
f) Sędziszów, ul. Wrzosowa
g) Sędziszów , ul. Makowa
h) Sędziszów, ul. Majowa
i) Sędziszów, ul. Dworcowa (przy blokach „DUO PARK”)
j) Sędziszów, ul. Widokowa
k) Sędziszów, ul. Wspólna
l) Sędziszów, ul. Na Wzgórzu
m) Sędziszów, ul. Działkowa
n) Sosnowiec, ul. Brzozowa
o) Boleścice od drogi powiatowej do przystanku PKP Krzcięcice
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 142000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1298000,55 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1298000,55 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1298000,55 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Z.P.H.U. ELRAD Radosław Baran
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6562306546
7.3.4) Miejscowość: Słupia
7.3.5) Kod pocztowy: 28-350
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Usługowy Zakład Elektroinstalacyjny Bogusław Baran, Słupia 280, 28-350 Słupia: a) Sędziszów, ul. Dworcowa dz. Nr 1/7, 1/16, 156/1, 156/16,
156/17, 156/32, 323, 326/1, 330/1, 344/7, 344/8, 344/9, 597/1,
616/3, 646/2 – wykonanie części zakresu robót budowlanych –
na odcinku od słupa nr 1 do słupa nr 12 zasilanego ze stacji trafo
Sady 1 oraz na odcinku od słupa nr 1 do słupa nr 7 zasilanego ze stacji trafo Sady 3 o wartości 301 000,00 zł brutto,
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1298000,55 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1625881,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1625881,65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1625881,65 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Z.P.H.U. ELRAD Radosław Baran
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6562306546
7.3.4) Miejscowość: Słupia
7.3.5) Kod pocztowy: 28-350
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Usługowy Zakład Elektroinstalacyjny Bogusław Baran, Słupia 280, 28-350 Słupia
c) Sędziszów, ul. Gniewięcińska - wykonanie całego zakresu robót budowlanych o wartości 145 000,00 zł brutto,
j) Sędziszów, ul. Widokowa – wykonanie całego zakresu robót budowlanych o wartości 155 500,00 zł brutto.
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1625881,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |