Organizacja dwóch krajowych wyjazdów studyjnych w ramach operacji „ Dobre praktyki i innowacyjne rozwiązania w dywersyfikacji dochodów na obszarach wiejskich”

Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00274150
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-06-23 15:06
Lokalizacja
Końskie, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6581950099
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

Wykonawcy

2 przyznane

MAGDALENA SIŚKIEWICZKraków, PL
47 550 PLN
MAGDALENA SIŚKIEWICZKraków, PL
47 550 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.