Przebudowa wnętrz w lokalu użytkowym znajdującym się w budynku przy ul. Dąbrowskiego 69 w Warszawie na siedzibę orkiestry
Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus im. Jerzego Semkowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00274186
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00274186/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-23 15:21
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6ff362d9-fafb-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 5252411923
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00274186 z dnia 2023-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa wnętrz w lokalu użytkowym znajdującym się w budynku przy ul. Dąbrowskiego 69 w Warszawie na siedzibę orkiestry
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus im. Jerzego Semkowa
1.3.) Oddział zamawiającego: POSI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141192303
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Defilad 1 lokal 701
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-901
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.kupczak@sinfoniaiuventus.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sinfoniaiuventus.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6ff362d9-fafb-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa wnętrz w lokalu użytkowym znajdującym się w budynku przy ul. Dąbrowskiego 69 w Warszawie na siedzibę orkiestry2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ff362d9-fafb-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00274186
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00232148/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa wnętrz w lokalu użytkowym znajdującym się w budynku przy ul. Dąbrowskiego 69 w Warszawie na siedzibę orkiestry
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00233820
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DA.26.14.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje prace związane z dostosowaniem lokalu do potrzeb orkiestry, a w szczególności:
- wykonanie wewnątrzlokalowej instalacji wentylacji mechanicznej, chłodu, wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej i niskoprądowej,
- wykonanie ścian działowych, posadzek i sufitów podwieszanych, w tym ścianek i sufitów akustycznych,
- montaż nowej ceramiki sanitarnej,
- montaż stolarki wewnętrznej i zewnętrznej,
- renowację skrzydeł i ościeżnicy drzwi zewnętrznych do lokalu od strony ul. J. Dąbrowskiego obejmująca usunięcie farby w kolorze czerwonym na skrzydłach i ościeżnicy od strony zewnętrznej oraz malowanie i lakierowanie oczyszczonych elementów na kolor jak wewnątrz lokalu,
- malowanie ścian i wykonanie okładzin ceramicznych w pomieszczeniach sanitarnych i aneksach kuchennych,
- montaż wyposażenia zaplecza gastronomicznego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45321000-3 - Izolacja cieplna
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty| 2023-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |