Budowa żłobka wraz z infrastrukturą w Kotorzu Małym

Gmina Turawa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00274349
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00274349/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-25 17:57
Lokalizacja
Turawa, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-54135fa3-bf83-11ed-b311-9aae6ad31be8
Identyfikator
9910451595
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieInstalowanie ram drzwiowych i okiennychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty instalacyjne w budynkachRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty instalacyjne elektryczneMontaż instalacji piorunochronnejRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewaniaPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty przy wznoszeniu rusztowań

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ MOLIKPraszka, PL · lot 0
5 528 806,81 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00274349 z dnia 2023-06-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa żłobka wraz z infrastrukturą w Kotorzu Małym

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Turawa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413320

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Opolska 39C

1.5.2.) Miejscowość: Turawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-045

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: +48774212012

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@turawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.turawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/turawa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa żłobka wraz z infrastrukturą w Kotorzu Małym

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54135fa3-bf83-11ed-b311-9aae6ad31be8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00274349

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00112495/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa budynku żłobka wraz z infrastrukturą techniczną w m. Kotórz Mały

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00131244

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BU.271.3.2023.AKG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Budowa budynku żłobka wraz z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu w Kotorzu Małym (dz. nr 2772/220; 2773/220; 1687/221; 2017/229).
2. Dane techniczne budynku:
1) Powierzchnia zabudowy – 678,25 m2
2) Powierzchnia użytkowa – 543,92 m2
3) Kubatura – 3 947,15 m3
4) Wysokość budynku – 6,76 m
5) Liczba kondygnacji naziemnych – 1 kondygnacja (parter i poddasze nieużytkowe)
6) Liczba kondygnacji podziemnych – 0
3. Zakres prac obejmuje w szczególności:
1) Budowę budynku żłobka:
a) Roboty budowlane
b) Roboty sanitarne:
- Przyłącz wody
- Kanalizacja sanitarna zewnętrzna
- Kanalizacja deszczowa
- Instalacja wod – kan
- Instalacja centralnego ogrzewania
- Instalacja wentylacyjna
c) Roboty elektryczne:
- PZT
- Zasilanie, WLZ, Rozdzielnice
- Instalacje odbiorcze
- Instalacja IT
- Instalacja kamer CCTV
- Instalacja SSWiN
- Instalacja domofonowa
- Instalacja fotowoltaiczna
- Instalacja odgromowa
2) Infrastrukturę techniczną:
a) budowę przyłącza wodociągowego wraz z zewnętrznym odcinkiem wewnętrznej
instalacji wodociągowej (tj. instalacja wewnętrzna wodociągowa od projektowanej
studzienki wodomierzowej do budynku żłobka),
b) budowę przyłącza kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej wraz z zewnętrznym
odcinkiem wewnętrznej instalacji kanalizacyjnej grawitacyjnej (od budynku żłobka
do projektowanego studzienki kanalizacyjnej) i urządzeniami towarzyszącymi tj.
separatorem tłuszczów, studzienką oraz przepompownią ścieków,
c) budowa zbiornika na wody odpadowe wraz z zewnętrzną instalacją kanalizacji
deszczowej oraz wpustami,
d) wykonanie oświetlenia terenu (słupy i słupki oświetleniowe z oprawą LED, oprawy
LED do zabudowy w gruncie),
e) wykonanie w rurze ochronnej wewnętrznej linii kablowej dla zewnętrznego
oświetlenia oraz zewnętrznych urządzeń sanitarnych (np. zbiornika na wody,
przepompowni, separatora),
f) wykonanie kanalizacji kablowej teletechnicznej wraz z studnią kablową.
3) Zagospodarowanie terenu:
a) budowę miejsc parkingowych, stojaka na rowery, wykonanie nawierzchni z geokraty,
b) wykonanie utwardzeń pełniących funkcję dojść i dojazdów do budynku,
c) montaż dwóch urządzeń zabawowych,
d) montaż ławek, koszy na śmieci,
e) miejsce gromadzenia odpadów (śmietnik),
f) budowę ogrodzenia,
g) nasadzenia zieleni,
h) wycinkę kolidujących drzew,
i) budowa zjazdu publicznego.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ, dokumentacja techniczna, STWiOR oraz istotne postanowienia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421110-8 - Instalowanie ram drzwiowych i okiennych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5528806,81 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8656740,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5528806,81 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kompleks Bau Grzegorz Molik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 532410192

7.3.3) Ulica: ul. Listopadowa 14

7.3.4) Miejscowość: Praszka

7.3.5) Kod pocztowy: 46-320

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

kubatura, wykonanie instalacji elektrycznej , wykonanie instalacji wod.-kan., C.O., białego montażu.
Zakład Remontowo - Budowlanych Mieczysław Domański

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5528806,81 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane