Usługa cateringowa na potrzeby Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie z podziałem na 6 części.
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00274355
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-25 21:07
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7122837748
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi dostarczania posiłkówUsługi drukowania i powiązane
Wykonawcy
6 przyznanych
CHARYTATYWNE STOWARZYSZENIE NIESIENIA POMOCY CHORYM 'MISERICORDIA'Lublin, PL
2360,02 PLNCHARYTATYWNE STOWARZYSZENIE NIESIENIA POMOCY CHORYM 'MISERICORDIA'Lublin, PL
2360,02 PLNCHARYTATYWNE STOWARZYSZENIE NIESIENIA POMOCY CHORYM 'MISERICORDIA'Lublin, PL
16 901,4 PLNCHARYTATYWNE STOWARZYSZENIE NIESIENIA POMOCY CHORYM 'MISERICORDIA'Lublin, PL
2850,12 PLNCHARYTATYWNE STOWARZYSZENIE NIESIENIA POMOCY CHORYM 'MISERICORDIA'Lublin, PL
11 800 PLNCHARYTATYWNE STOWARZYSZENIE NIESIENIA POMOCY CHORYM 'MISERICORDIA'Lublin, PL
9120,38 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.