Budowa sieciowej przepompowni wody w miejscowości Bronów
Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00274393
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00274393/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-26 07:32
- Lokalizacja
- Pleszew, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b271d853-fa01-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6170013743
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00274393 z dnia 2023-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieciowej przepompowni wody w miejscowości Bronów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250423184
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Polna 71
1.5.2.) Miejscowość: Pleszew
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pkpleszew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pkpleszew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b271d853-fa01-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa sieciowej przepompowni wody w miejscowości Bronów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b271d853-fa01-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00274393
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00229948
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/ZP/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Inwestycja zlokalizowana jest na terenie części działki o numerze ewid. 22 / 1, arkusz mapy 1, obręb Bronów, gmina Pleszew.
Zakres dotyczy budowy sieciowej pompowni wody w wykonaniu podziemnym (zestaw hydroforowy do podniesienia ciśnienia tłoczonej wody w obudowie – studni betonowej wraz z niezbędnym wyposażeniem towarzyszącym- wg projektu). Pompownia zasilana będzie z istniejącej sieci wodociągowej o średnicy 160 mm. Wraz z pompownią planowane jest wykonanie niezbędnej infrastruktury towarzyszącej w postaci:
- odcinka sieci wodociągowej z uzbrojeniem obsługującej (zasilającej) projektowany obiekt z rur PEHD 100 PN 10 łączonych metodą zgrzewania, średnicy 160mm, posadowionego na głębokości 1,4 – 2,1 m ppt, z uzbrojeniem w trzy zasuwy odcinające, na dopływie i odpływie z pompowni i rurociągiem sieciowym za odejściem do pompowni,
- wewnętrznej linii zasilania energetycznego dla obiektu, zasilającej obiekt w energię elektryczną na trasie złącze kablowo – pomiarowe w linii ogrodzenia (wykonanie Energa Operator) pompowni
- zagospodarowanie terenu pompowni poprzez utwardzenie betonową kostką brukową wraz z ogrodzeniem w systemie panelowym i bramą wjazdową (szerokość 4,0 m) i oświetleniem terenu w postaci lampy hybrydowej OZE.
Zakres rzeczowy:
- sieć wodociągowa PEHD fi 160 mm – 13,0 mb,
- zasuwa odcinająca Z 150 – 3 szt.,
- sieciowa przepompownia wody z uzbrojeniem – 1 kpl.,
- wewnętrzna linia zasilająca WLZ – 11,0 mb,
- lampa oświetleniowa, hybrydowa OZE – 1 stz.,
- utwardzenie terenu przepompowni betonową kostką brukową, szarą, gr. 8 cm, typu „cegła” – 135,45 m2,
- obrzeże betonowe 8*30*100 – 48 mb,
- ogrodzenie panelowe – 44,0 mb,
- brama wjazdowa szerokości 4,0 m – 1 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
„cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, …”| 2023-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |