„Budowa dróg gminnych łączących ROD im. S. Staszica, Gospodarstwo Ogrodnicze „BALON S.C.” oraz tereny po byłym PGR w Bielawie”
Gmina Bielawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00274476
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00274476/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-26 08:30
- Lokalizacja
- Bielawa, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c9a83f57-e332-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 8821001453
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00274476 z dnia 2023-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa dróg gminnych łączących ROD im. S. Staszica,
Gospodarstwo Ogrodnicze „BALON S.C.” oraz tereny po byłym PGR w Bielawie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bielawa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717823
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 1
1.5.2.) Miejscowość: Bielawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-260
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 74 83-34-255
1.5.8.) Numer faksu: 74 83-35-838
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@um.bielawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bielawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bielawa.e-zp.finn.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa dróg gminnych łączących ROD im. S. Staszica,Gospodarstwo Ogrodnicze „BALON S.C.” oraz tereny po byłym PGR w Bielawie”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c9a83f57-e332-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00274476
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00052081/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa dróg gminnych łączących ROD im. S. Staszica, Gospodarstwo Ogrodnicze „BALON S.C.” oraz tereny po byłym PGR w Bielawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.1.8.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3713633,04 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu zadania pn.„Budowa dróg
gminnych łączących ROD im. S. Staszica, Gospodarstwo Ogrodnicze „BALON S.C.” oraz tereny po byłym PGR w Bielawie”
w zakres, którego wchodzi:
- Przebudowa i rozbudowa drogi gminnej ulicy: Truskawkowej i Malinowej w Bielawie,
- Budowa drogi łączącej ul. Bohaterów Getta z ulicą Przemysłową w Bielawie,
- Budowa bezpiecznych ciągów komunikacyjnych, łączących Centrum Przesiadkowe typu „Parkuj i jedź” ze stacją kolejową
Bielawa Centralna.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
1) Opis przedmiotu zamówienia - część III SWZ na który składa się dokumentacja techniczna (Projekt budowlany, Projekt
Wykonawczy, Przedmiary, STWiOR)
2) Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w
sprawie zamówienia publicznego - stanowią część II SWZ - projekt umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6599187,32 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8404772,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6599187,32 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): QUOOS Sp. z o.o.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Ziemnych i Transportowych „Tom-Trans” Tomasz Mucha
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8822143416
7.3.3) Ulica: ul. Waryńskiego 51
7.3.4) Miejscowość: Bielawa
7.3.5) Kod pocztowy: 58-260
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6599187,32 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 350 dni
| 2023-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |