Budowa drogi wewnętrznej o długości 250,0m na działce nr 267 w m. Michałówka - FOGR
Gmina Biała Podlaska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00274493
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00274493/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-26 08:40
- Lokalizacja
- Biała Podlaska, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-68e0a9f3-011c-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 5372354777
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00274493 z dnia 2023-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi wewnętrznej o długości 250,0m na działce nr 267 w m. Michałówka - FOGR
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Biała Podlaska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237397
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Prosta 31
1.5.2.) Miejscowość: Biała Podlaska
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: +48838889209
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@bialapodl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gmina-bialapodlaska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gmina-bialapodlaska.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi wewnętrznej o długości 250,0m na działce nr 267 w m. Michałówka - FOGR2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-68e0a9f3-011c-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00274493
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00024610/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa dróg gminnych, modernizacja nawierzchni asfaltowych (nakładki), utwardzenia działek.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00244553
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZP.271.1.14.2023.RW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa drogi wewnętrznej o długości 250,0m na działce nr 267 w m. Michałówka - FOGR
„Budowa drogi wewnętrznej o długości 250,0m na działce nr 267 w m. Michałówka – FOGR”:
-wykonanie ulepszonego podłoża z mieszanki cementowo piaskowej o Rm =2,5 MPa, o grubości 15 cm (stabilizacja gruntu na miejscu),
-wykonanie warstwy podbudowy zasadniczej z mieszanki mineralno-cementowo-emulsyjnej - gr. 15 cm,
-wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego gr. 5 cm wraz z oczyszczeniem i skropieniem międzywarstwowym,-
- roboty towarzyszące , całość zgodnie z przedmiarem robót stanowiącym Załącznik Nr 8 do SIWZ, dokumentacją projektową( Zał nr 8a do SIWZ - wyciąg), PN, Ustawą o ocenie systemu zgodności, przepisami Bhp oraz sztuką budowlaną
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęła jedna oferta, której cena znacznie przekracza zamiary finansowe Zamawiającego. Nie ma możliwości zwiększenia kwoty zamiarów do ceny tej oferty.| 2023-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |