Modernizacja budynków (prace elektryczne Wrocławska 12)
Miejski Zarząd Nieruchomości
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00274732
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00274732/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-26 09:55
- Lokalizacja
- Jastrzębie-Zdrój, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-85752d0e-f3c1-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 6332141372
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00274732 z dnia 2023-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynków (prace elektryczne Wrocławska 12)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Nieruchomości
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271204971
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1 Maja 55
1.5.2.) Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-330
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 4787001
1.5.8.) Numer faksu: 32 4762952
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: logistyka@mznjastrzebie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzn.jastrzebie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/um_jastrzebiezdroj1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarowanie gminnym zasobem nieruchomości
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynków (prace elektryczne Wrocławska 12)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85752d0e-f3c1-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00274732
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00027579/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja budynków (prace elektryczne ul. Wrocławska 12)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00217618
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DL.4221.5.2023.AS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 175721,17 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji instalacji elektrycznej w budynku użytkowym przy
ul. Wrocławskiej 12 (parter) w Jastrzębiu-Zdroju w zakresie nw. robót:
a) wymiana instalacji elektrycznej
b) modernizacja rozdzielnic
c) wykonanie obwodów zasilających DATA
d) wymiana opraw oświetlenia pomieszczeń
e) wykonanie oświetlenia ewakuacyjnego
f) wymiana osprzętu elektrycznego
g) wykonanie pomiarów instalacji potwierdzonych protokołem
h) roboty towarzyszące
1.1. Tryb wykonywania czynności:
a) Zabezpieczenie i relokacja mebli i innego wyposażenia pomieszczeń
b) Zabezpieczenie pomieszczeń
c) Modernizacja instalacji elektrycznej
d) Naprawa powierzchni ścian i sufitów
e) Czyszczenie i przygotowanie podłoża
f) Zabezpieczenie powierzchni niemalowanych
g) Malowanie farbami do wnętrz ścian i sufitów. Kolory farb do ustalenia z Inspektorem Nadzoru.
h) Na korytarzu należy przewidzieć lamperię do wysokości około 1,60 m
i) Wysprzątanie pomieszczeń po zakończeniu prac w danym dniu
1.2. Z uwagi na specyfikę użytkowania obiektu należy stosować następujący nieprzekraczalny harmonogram prowadzenia robót budowlanych wg wskazanych pomieszczeń w załączniku nr 1 do STWiOR (rzut parteru):
a) pomieszczenia 1.21 - 1.34 – od 15 lipca do 28 lipca
b) pomieszczenia 1.13, 1.14, 1.16-1.20 – od 28 lipca do 18 sierpnia
c) pomieszczenia 1.01-1.12, 1.15 – od 18 sierpnia do 08 września
1.3. Możliwe jest dokonanie wizji przed złożeniem oferty, po wcześniejszym ustaleniu terminu.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, tryb realizacji zadania oraz zasady rozliczania robót określa STWIOR (Załącznik nr 12 do SWZ), która stanowi integralną część SWZ. Przedmiar robót (Załącznik nr 9 do SWZ) należy traktować jako dokument pomocniczy, który określa jedynie minimalny zakres robót.
3. W przypadku stwierdzenia konieczności wykonania prac nie ujętych w ww. dokumentach – należy je uwzględnić
w ofercie lub wnieść uwagi przed złożeniem oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 198950,02 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 198950,02 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 198950,02 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOMALA ANTONI Z.U.E. "TOM-ELEKTRO"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6331701099
7.3.3) Ulica: Libowiec 20
7.3.4) Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
7.3.5) Kod pocztowy: 44-336
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 198950,02 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-09-298.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |