Remont drogi powiatowej nr 1334G, łączącej powiat bytowski z powiatem lęborskim oraz drogi wojewódzkiej nr DW212, DW 211 i DW228 – etap I Rokity – Mydlita
Zarząd Dróg Powiatowych w Bytowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00275653
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00275653/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-26 13:35
- Lokalizacja
- Bytów, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a5aefc21-f623-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 8421529788
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00275653 z dnia 2023-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 1334G, łączącej powiat bytowski z powiatem lęborskim oraz drogi wojewódzkiej nr DW212, DW 211 i DW228 – etap I Rokity – Mydlita
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Bytowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770983199
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Leśna 1
1.5.2.) Miejscowość: Bytów
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-100
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.schwichtenberg@zdpbytow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.zdpbytow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a5aefc21-f623-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
drogi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi powiatowej nr 1334G, łączącej powiat bytowski z powiatem lęborskim oraz drogi wojewódzkiej nr DW212, DW 211 i DW228 – etap I Rokity – Mydlita2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a5aefc21-f623-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00275653
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00001933/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 remont drogi powiatowej nr 1334G, łączącej powiat bytowski z powiatem lęborskim oraz drogi wojewódzkiej nr DW212, DW 211 i DW228 – etap I Rokity – Mydlita
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00224359
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZ.2721.6.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont drogi powiatowej nr 1334G na odcinku Rokity – Mydlita, polegający na wykonaniu warstwy ścieralnej z SMA 16 JENA, remoncie chodników i przepustu, wykonaniu poszerzeń, zjazdów, zatoki, oznakowania poziomego i pionowego, oczyszczaniu rowów, humusowaniu.
2. Zakres robót:
– Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe
– Roboty ziemne
– Podbudowy
– Nawierzchnie
– Elementy ulic
– Urządzenia bezpieczeństwa ruchu
– Wymiana rur przepustu
3. Wykonawca zapewnia obsługę geodezyjną, inwentaryzację powykonawczą oraz projekt organizacji ruchu na czas budowy i zabezpieczenia robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2023-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |