Modernizacja/przebudowa/remont 7 mieszkań przeznaczonych na najem socjalny lokali.
Gmina Trzebinia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00275763
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00275763/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-26 13:57
- Lokalizacja
- Trzebinia, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f1035eba-0501-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 6282260122
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00275763 z dnia 2023-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja/przebudowa/remont 7 mieszkań przeznaczonych na najem socjalny lokali.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzebinia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258032
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marszałka Piłsudskiego 14
1.5.2.) Miejscowość: Trzebinia
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-540
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 327111045,327111046
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.trzebinia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzebinia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f1035eba-0501-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja/przebudowa/remont 7 mieszkań przeznaczonych na najem socjalny lokali.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1035eba-0501-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00275763
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00038710/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Modernizacja/przebudowa/remont mieszkań przeznaczonych na najem socjalny lokali.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00250909
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BR.RIR.271.30.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 258753,50 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 258244,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja/przebudowa/remont 7 mieszkań przeznaczonych na najem socjalny lokali w
zakresie:
1) Lokal nr 1 przy ul. Kościuszki 106 w Trzebini
I. Prace obejmują roboty budowlane w zakresie:
• Instalacji elektrycznych
• Instalacji wod- kan
• Robót ogólnobudowlanych
2) Lokal nr 7 przy ul. Kościuszki 106 w Trzebini
I. Prace obejmują roboty budowlane w zakresie:
• Instalacji elektrycznych
• Instalacji wod- kan
• Robót ogólnobudowlanych
•
3) Lokal nr 6 przy ul. Kościuszki 25 w Trzebini
I. Prace obejmują roboty budowlane w zakresie:
• Instalacji elektrycznych
• Instalacji wod- kan
• Robót ogólnobudowlanych
4) Lokal nr 4 przy ul. Kościuszki 104 w Trzebini
I. Prace obejmują roboty budowlane w zakresie:
• Instalacji elektrycznych
• Instalacji wod- kan
• Robót ogólnobudowlanych
5) Lokal nr 1 przy ul. Kościuszki 76 w Trzebini
I. Prace obejmują roboty budowlane w zakresie:
• Instalacji elektrycznych
• Instalacji wod- kan
• Robót ogólnobudowlanych
6) Lokal nr 38 przy ul. Grunwaldzkiej 97A w Trzebini
I. Prace obejmują roboty budowlane w zakresie:
• Instalacji elektrycznych
• Instalacji wod- kan
• Robót ogólnobudowlanych
7) Lokal nr 6 przy ul. 1000-l. PP 55 w Trzebini
I. Prace obejmują roboty budowlane w zakresie:
• Instalacji elektrycznych
• Instalacji wod- kan
• Robót ogólnobudowlanych
Zakres prac oraz odpowiedzialność Wykonawcy w zakresie objętym proponowaną ceną ofertową obejmuje również:
a. organizację, zagospodarowanie i utrzymanie zaplecza budowy, roboty przygotowawcze i porządkowe;
b. zorganizowanie i przeprowadzenie niezbędnych odbiorów;
c. ponoszenie kosztów związanych ze zużyciem wody i energii elektrycznej na potrzeby budowy;
d. zapewnienie na terenie budowy należytego ładu i porządku, przestrzeganie przepisów BHP oraz utrzymanie terenu budowy w stanie wolnym od przeszkód komunikacyjnych;
e. zapewnienie i ponoszenie kosztów związanych z usunięciem oraz składowaniem odpadów powstałych w czasie realizacji przedmiotu zamówienia;
f. po zakończeniu robót uporządkowaniu terenu w terminie nie późniejszym niż termin odbioru przedmiotu zamówienia;
g. odpowiedzialność za wszelkie szkody i straty, które spowoduje w czasie trwania prac przy realizacji zadania od daty ich rozpoczęcia do daty odbioru ostatecznego.
Zamawiający przyjmuje ryczałtową formę wynagrodzenia.
Szczegółowy zakres zamówienia został określony w pomocniczym przedmiarze robót
budowlanych oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych będących załącznikami do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Kod CPV: 45000000-7, 45400000-1, 45300000-0, 45310000-3, 45330000-9, 45111300-1, 45320000-6, 45112710-5
Zamawiający wymaga minimum 36 miesięcznej gwarancji na zrealizowany przedmiot zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2022 poz. 1710 tekst jednolity z późn. zm.) zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie.W niniejszym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2023-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |