„Dostawa sortów mundurowych leśnika oraz dostawa środków ochrony indywidualnej, odzieży i obuwia roboczego dla pracowników Nadleśnictwa Augustów w 2023 roku”
NADLEŚNICTWO AUGUSTÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00275949
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-26 14:35
- Lokalizacja
- Augustów, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8460002157
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatkiOdzież wierzchniaCzęści garderobyObuwieOdzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatkiDodatki do odzieży roboczejOdzież specjalna i dodatkiOdzież ochronna i zabezpieczająca
Wykonawcy
2 przyznane
PIOTR BREMERSKISuwałki, PL
317 255,66 PLNPIOTR BREMERSKISuwałki, PL
317 255,66 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.