„Przebudowa dróg gminnych ul. Jana Kochanowskiego oraz fragmentu ul. Władysława Broniewskiego w Boguszowie - Gorcach wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną”

GMINA MIASTO BOGUSZÓW-GORCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00276556
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00276556/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-27 08:57
Lokalizacja
Boguszów-Gorce, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-acf94a7c-d9da-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
8862572804
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógUsługi architektoniczne i podobnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty odwadniające i nawierzchnioweRoboty budowlane w zakresie dróg dojazdowychRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ SERAFIŃSKILudwikowice Kłodzkie, PL · lot 0
4 678 699,83 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00276556 z dnia 2023-06-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa dróg gminnych ul. Jana Kochanowskiego oraz fragmentu ul. Władysława Broniewskiego w Boguszowie - Gorcach wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO BOGUSZÓW-GORCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718188

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: PL.ODRODZENIA 1

1.5.2.) Miejscowość: Boguszów-Gorce

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-370

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@boguszow-gorce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.boguszow-gorce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/boguszow-gorce

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa dróg gminnych ul. Jana Kochanowskiego oraz fragmentu ul. Władysława Broniewskiego w Boguszowie - Gorcach wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-acf94a7c-d9da-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00276556

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00037551/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 „Przebudowa dróg gminnych ul. Jana Kochanowskiego oraz fragmentu ul. Władysława Broniewskiego w Boguszowie - Gorcach wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00175612

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w szczególności następujących prac i robót:
1. Dokumentacji projektowej w zakresie:
a) Projektu budowlanego – 5 egz.,
b) Projektu technicznego – 5 egz.,
c) Projektu wykonawczego dla poszczególnych branż – 3 egz.,
d) Kosztorysu robót – 3 egz.,
e) Przedmiaru robót – 3 egz.,
f) Specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych – 3 egz.,
g) Projekt stałej organizacji ruchu – 3 egz.,
h) uzyskania pozwolenia na budowę/zaświadczenia o zgłoszonych robotach budowlanych – 1 egz.
2. Przebudowy dróg gminnych wraz z niezbędną infrastrukturą w ciągu ulicy Jana Kochanowskiego (dz. nr 213, 154/16, 154/22, 212/3, 212/7, 212/8, 212/14, obr. nr 2 Gorce) oraz fragmentu ulicy Władysława Broniewskiego (dz. nr 187/4 obr. nr 2 Gorce) w Boguszowie-Gorcach w zakresie:
a) wykonania nowej konstrukcji i nawierzchni jezdni, zjazdów, poszerzeń oraz chodników,
b) budowy nowych chodników,
c) modernizacji istniejącego mostu,
d) utworzenia ogrodzonego miejsca segregacji odpadów,
e) utwardzenia miejsc gromadzenia odpadów,
f) pielęgnację zieleni (w tym ewentualną wycinkę i nasadzenia zastępcze),
g) wykonania niezbędnej infrastruktury technicznej, w tym oświetlenia oraz odwodnienia,
h) dostawy i montażu tablic informacyjnych o przyznanym dofinansowaniu zgodnie z wytycznymi instytucji dofinansowującej.

Szczegółowy opis robót będących przedmiotem niniejszego zamówienia zawiera program funkcjonalno-użytkowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4678699,83 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5559560,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4678699,83 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „Serafiński” Roboty Ziemne i Budowlane

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 020724544

7.3.4) Miejscowość: Ludwikowice Kłodzkie

7.3.5) Kod pocztowy: 57-450

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4678699,83 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 520 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji zamówienia wynosi: do 520 dni od dnia zawarcia umowy.
2023-06-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane