Dostarczanie ciepła do obiektów Zespołu Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie przy ulicy Zemborzyckiej 82
Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00076693
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00076693/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-30 10:25
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-073a9900-d2fa-4988-8bcf-b2123cf3d8d4
- Identyfikator
- 9461814320
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00076693 z dnia 2025-01-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostarczanie ciepła do obiektów Zespołu Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie przy ulicy Zemborzyckiej 82
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000127746
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zemborzycka 82
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-445
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 817440951
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@zstk.lublin.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zstk.lublin.eu
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostarczanie ciepła do obiektów Zespołu Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie przy ulicy Zemborzyckiej 822.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-073a9900-d2fa-4988-8bcf-b2123cf3d8d4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00076693
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00468378/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostarczanie ciepła do obiektów Zespołu Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00510215
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Jedynym wykonawcą (monopolistą) kompleksowej dostawy ciepła zakupionego od wytwórcy, dystrybucji i przesłania ciepła do odbiorcy za pomocą sieci ciepłowniczej do budynków ZSTK w Lublinie przy ulicy Zemobrzyckiej 82, 20-445 Lublin jest Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Lublinie przy ul. Puławskiej 28. Wszystkie urządzenia ciepłownicze (centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody) w administrowanym budynku są przystosowane do sieci ciepłowniczej wchodzącej w skład LPEC S.A. w Lublinie.
Art. 305 pkt 1 ustawy pzp w związku z art. 214 ust.1 pkt 1a
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSTK-KG.261.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 430000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przesyłanie i dystrybucja ciepła oraz jego sprzedaż dokonywana przez Dostawcę na rzecz Odbiorcy zgodnie z aktami wykonawczymi do ustawy Prawo energetyczne, oraz posiadanymi koncesjami do budynków Zespołu Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie przy ul. Zemborzyckiej 82, 20-445 Lublin.
Minimalna łączna zamówiona moc cieplna 1,1511 MW, w tym minimalna moc cieplna na cele ogrzewania centralnego 0,6931 MW, na cele ogrzewania wody wodociągowej 0,438 MW; taryfa G1.
Rozliczenie według wskazań układu pomiarowo - rozliczeniowego, którego właścicielem jest Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A raz w miesiącu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 430000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 430000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 430000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka Akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7120150496
7.3.3) Ulica: Puławska 28
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-822
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 430000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-10-01 do 2025-09-30| 2025-01-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |