Budowa wewnętrznej platformy dla niepełnosprawnych w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Żywcu ul. Kopernika 77
Powiat Żywiecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00276642
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00276642/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-27 09:15
- Lokalizacja
- Żywiec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7ee0c02f-e8b0-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 5532526018
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00276642 z dnia 2023-06-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wewnętrznej platformy dla niepełnosprawnych w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Żywcu ul. Kopernika 77
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Żywiecki
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Żywcu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181729
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krasińskiego 13
1.5.2.) Miejscowość: Żywiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 33 8605000
1.5.8.) Numer faksu: +48 33 8605083
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zywiec.powiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zywiec.powiat.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7ee0c02f-e8b0-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa wewnętrznej platformy dla niepełnosprawnych w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Żywcu ul. Kopernika 772.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ee0c02f-e8b0-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00276642
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00197154/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa wewnętrzej platformy dla niepełnosprawnych w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Żywcu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00199745
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.272.10.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 233059,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pn. Budowa wewnętrznej platformy dla niepełnosprawnych w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Żywcu ul. Kopernika 77
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w:
a) przedmiarach robót – Załączniki Nr 4 i 5 do SWZ,
b) szczegółowych specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót – Załącznik nr 6 i 7 do SWZ,
c) projekcie technicznym, branża budowlana – Załącznik Nr 8 do SWZ,
d) projekcie instalacji elektrycznych– Załącznik Nr 9 do SWZ
UWAGA!
Zakres robót należy określić na podstawie projektu technicznego oraz przedmiarów robót obejmujących planowane roboty w projekcie technicznym. Projekt architektoniczno-budowlany obejmuje część prac, które nie są objęte zamówieniem.
3. Zamawiający wymaga, aby pracownicy fizyczni skierowani przez wykonawcę lub podwykonawcę do wykonania czynności: roboty budowlane wchodzące w zakres przedmiotu zamówienia, byli zatrudnieni na podstawie stosunku pracy.
4. Przedmiot zamówienia dofinansowany jest ze środków PFRON w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w obszarze B programu pn.: „Likwidacja barier architektonicznych w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Żywcu poprzez budowę windy wewnętrznej”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli „cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.W niniejszym postępowaniu zostały złożone dwie oferty, jednakże cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Ponadto, Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty z najniższą ceną.
| 2023-06-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |