Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj w zakresie dostosowania infrastruktury WMCO w celu zwiększenia możliwości udzielania świadczeń onkologicznych w sytuacjach kryzysowych

Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00276647
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00276647/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-27 09:15
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-af48e6fa-fe51-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
7392954895
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychDoradcze usługi inżynieryjne i budowlaneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie systemów alarmowych i antenInstalowanie infrastruktury okablowaniaUkładanie kabliInstalacje zasilania elektrycznegoGazy medyczneInstalacje niskiego napięciaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne przeciwpożaroweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00276647 z dnia 2023-06-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj w zakresie dostosowania infrastruktury WMCO w celu zwiększenia możliwości udzielania świadczeń onkologicznych w sytuacjach kryzysowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510022366

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Wojska Polskiego 37

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-228

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 895398076

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: konrad.piotrowski@poliklinika.net

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/poliklinika_olsztyn

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/poliklinika_olsztyn

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj w zakresie dostosowania infrastruktury WMCO w celu zwiększenia możliwości udzielania świadczeń onkologicznych w sytuacjach kryzysowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af48e6fa-fe51-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00276647

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00099956/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Roboty budowlane w formule zaprojektuj i wybuduj w celu dostosowania infrastruktury SPZOZ MSWiA z WMCO w Olsztynie w celu zwiększenia możliwości udzielania świadczeń w sytuacjach kryzysowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Dostosowanie infrastruktury Warmińsko-Mazurskiego Centrum Onkologii w celu zwiększenia możliwości udzielania świadczeń onkologicznych w sytuacjach kryzysowych, POIS.11.03.00-00-0140/22-0

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00237906

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPZ-22/04/23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
1) Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej (dalej Dokumentacja Projektowa „React-EU”) wraz z wykonaniem na jej podstawie robót budowlanych, w następującym zakresie:
a) Przebudowy części pomieszczeń wraz z pracami remontowymi w oddziałach:
• Klinika Onkologii i Immunologii (II piętro) – budynek E i F
• Oddział Chorób Wewnętrznych, Gastroenterologii i Kardiologii Onkologicznej (III piętro) - budynek F,
• Klinika Chirurgii Onkologicznej (IV piętro) – budynek F,
• Oddział Kliniczny Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Chorób Piersi (V piętro) – budynek F,
b) Przebudowy infrastruktury wewnętrznej budynków E i F w zakresie niezbędnym dla obsługi oddziałów wymienionych pkt. 3.2. ppkt.1 lit. a) tj:
• przebudowy wewnętrznych linii zasilających (WLZ)
• rozbudowy punktów dystrybucyjnych sieci LAN dla dodatkowej instalacji komputerowej,
• przebudowy wewnętrznych rurociągów zasilających oraz pionów instalacji gazów medycznych,
oraz
• przebudowy pionów kanalizacji sanitarnej, przebudowy pionów wody zimnej i cieplej z cyrkulacją, w budynkach E i F w pełnym zakresie.
c) Przebudowy infrastruktury zewnętrznej w zakresie:
• modernizacji i rozbudowy źródeł zasilania gazów medycznych oraz wykonanie sieci zewnętrznych zasilających wewnętrzne instalacje gazów medycznych,
• przebudowy rozdzielnic elektrycznych głównych niskiego napięcia budynku E i F.
2) Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej (dalej Dokumentacja Projektowa „Neurologia”) wraz z wykonaniem na jej podstawie robót budowlanych w zakresie przebudowy części pomieszczeń i prac remontowych Oddziału Neurologii z Pododdziałem Udarowym (I piętro) – budynek F.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45314310-7 - Układanie kabli

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

24111500-0 - Gazy medyczne

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2023-06-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane