Dzierżawa analizatorów hematologicznych wraz z dostawą odczynników do wykonania110 000 oznaczeń CBC, 110 000 oznaczeń CBC+ Diff, 1100 ozn.retilulocytówe oraz 400 ozn.płynów z jam ciała
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM.J.GROMKOWSKIEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00276838
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-27 10:00
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8951631106
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki do badania krwi
Wykonawcy
1 przyznane
Sysmex Polska Sp. z o. o.Warszawa, PL
415 496,52 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.