"Zielony plac zabaw" - modernizacja i doposażenia placu zabaw przy ul. Omańkowskiej (BO 2022) w formule projektuj i buduj”

Miasto Chorzów - Miasto na Prawach Powiatu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00276884
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00276884/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-27 10:15
Lokalizacja
Chorzów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3e4a6989-f94f-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
6272733808
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi projektowania architektonicznegoPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychWyposażenie placów zabaw

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00276884 z dnia 2023-06-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Zielony plac zabaw" - modernizacja i doposażenia placu zabaw przy
ul. Omańkowskiej (BO 2022) w formule projektuj i buduj”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Chorzów - Miasto na Prawach Powiatu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255306

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Chorzów

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-500

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@chorzow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://chorzow.eu/#

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umchorzow.logintrade.net/zapytania_email,128429,15a5acbf1130b6dc17c2c03e27b3e50f.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Zielony plac zabaw" - modernizacja i doposażenia placu zabaw przy
ul. Omańkowskiej (BO 2022) w formule projektuj i buduj”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e4a6989-f94f-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00276884

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00041971/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Modernizacja i doposażenie placu zabaw przy ul. Omańkowskiej wnioskowane w budżecie obywatelskim w 2022 pod nazwą "Zielony plac zabaw"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00229226

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.226.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 302183,74 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w systemie zaprojektuj i wybuduj:
Projekt zakłada modernizacje i doposażenie placu zabaw w miejscu istniejącego.
W ramach projektu proponuje się demontaż istniejących wyeksploatowanych urządzeń zabawowych oraz wyposażenia placu zabaw oraz montaż nowych instalacji do zabawy dla dzieci i młodzieży, a także dla osób dorosłych (urządzenia fitness). Plac zabaw w tej lokalizacji jest największym takim kompleksem w okolicy, który odwiedzały dzieci młodsze jak i starsze
z okolicznych osiedli, a także pobliskich domków jednorodzinnych.
W ramach projektu, proponuje się również wymianę nawierzchni bezpiecznych, renowacje istniejących ławek poprzez wymianę desek siedzisk oraz oparć, odnowienie powłok malarskich. Celem projektu jest stworzenie nowego placu zabaw, jako bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci młodszych oraz starszych, jak również osób niepełnosprawnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

do w/w postępowania wpłynęły pytania wskazujące na rygorystycznie opisany przedmiot zamówienia (projekt z Budżetu obywatelskiego), Zamawiający analizując ponownie przygotowane postępowanie podjął decyzję o zmianie opisu przedmiotu zamówienia wraz ze zmianą SWZ w porozumieniu z wnioskodawcą projektu. Zamawiający ponownie przygotuje i ogłosi nowe postępowanie uwzględniając uwagi wnoszone w zapytaniach
2023-06-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane