„Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na przebudowę i rozbudowę budynków Szkół Podstawowych o sale gimnastyczne”
Gmina Szaflary
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00277778
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-27 13:31
- Lokalizacja
- Szaflary, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7361198317
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi projektowania architektonicznego
Wykonawcy
3 przyznane
INFORM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOświęcim, PL
92 250 PLNJAN OKOWIŃSKINowy Sącz, PL
98 400 PLNINFORM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOświęcim, PL
92 250 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.