„Budowa budynku mieszkalnego 24-rodzinnego – nr 2 w Bielawie dz. geodez. nr 568, 569, 571/2, 571/3, 571/4, 570/4, 571/9 gmina Bielawa obręb 0002 Południe”
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Bielawa Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00277928
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00277928/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-27 13:53
- Lokalizacja
- Bielawa, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a1390a46-0108-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 8821580706
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00277928 z dnia 2023-06-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa budynku mieszkalnego 24-rodzinnego – nr 2 w Bielawie dz. geodez. nr 568, 569, 571/2, 571/3, 571/4, 570/4, 571/9 gmina Bielawa obręb 0002 Południe”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Towarzystwo Budownictwa Społecznego Bielawa Sp. z o.o.
1.3.) Oddział zamawiającego: Towarzystwo Budownictwa Społecznego Bielawa Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890567944
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wolności 57
1.5.2.) Miejscowość: Bielawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-260
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 74645 04 39
1.5.8.) Numer faksu: 74645 04 39
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tbs@tbsbielawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tbsbielawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a1390a46-0108-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa budynku mieszkalnego 24-rodzinnego – nr 2 w Bielawie dz. geodez. nr 568, 569, 571/2, 571/3, 571/4, 570/4, 571/9 gmina Bielawa obręb 0002 Południe”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a1390a46-0108-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00277928
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00244162
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RK.ZAM.10.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1/Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane - Dokończenie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Budowa
budynku mieszkalnego 24-rodzinnego – nr 2 w Bielawie dz. geodez. nr 568, 569, 571/2, 571/3, 571/4, 570/4, 571/9 gmina
Bielawa obręb 0002 Południe”
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
1) Opis przedmiotu zamówienia - część III SWZ na który składa się dokumentacja techniczna (Projekt budowlany, Projekt
wykonawczy, Przedmiary, STWiOR)
2) Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w
sprawie zamówienia publicznego - stanowią część II SWZ - projekt umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 w zw. art. 266 ustawy PZP postępowanieo udzielenie zamówienia publicznego Zamawiający unieważnia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Zaproponowane przez Wykonawców ceny ofert w niniejszym postępowaniu przekraczają możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 2.650.000,00 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia
objętego przedmiotową procedurą do ceny oferty najkorzystniejszej.
Mając powyższe na względzie Zamawiający unieważnienia na podstawie art. 255 pkt 3w zw. art. 266 ustawy PZP.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3946819,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4677074,61 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-06-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |