Budowa dwóch budynków handlowo-usługowych wraz z przewiązką i instalacjami w ramach centrum obrotu rolno - spożywczego na dz. ewid. Nr 257/1 przy ul. Biała w Tarnowie
Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00278419
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00278419/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-27 18:37
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e056f1a8-f6f8-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 8731013754
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00278419 z dnia 2023-06-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dwóch budynków handlowo-usługowych wraz z przewiązką i instalacjami w ramach centrum obrotu rolno - spożywczego na dz. ewid. Nr 257/1 przy ul. Biała w Tarnowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 850367515
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szujskiego
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@tarr.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://tarr.tarnow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e056f1a8-f6f8-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa dwóch budynków handlowo-usługowych wraz z przewiązką i instalacjami w ramach centrum obrotu rolno - spożywczego na dz. ewid. Nr 257/1 przy ul. Biała w Tarnowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e056f1a8-f6f8-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00278419
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00060230/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa dwóch budynków handlowo-usługowych wraz z przewiązką w ramach centrum obrotu rolno-spożywczego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00227424
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TARR-231/ON/226/4/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa dwóch budynków handlowo-usługowych wraz z przewiązką w ramach centrum obrotu rolno - spożywczego na dz. ewid. Nr 257/1 przy ul. Biała w Tarnowie wraz z instalacjami.
W zakres zamówienia wchodzą:
1) Roboty budowlane w zakresie budowy budynków handlowo-usługowych: roboty ziemne i przygotowawcze, fundamenty, posadzki, obudowa ścian i dachu z płyt warstwowych
2) konstrukcje stalowe (hale typu lekkiego)
3) Stolarka: witryny, drzwi, bramy segmentowe
4) roboty wykończeniowe w zakresie sanitariatów
5) roboty w zakresie układu komunikacji wewnętrznej oraz budowa 19 miejsc postojowych
6) wykonanie instalacji: wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, elektrycznej i linii zasilającej, centralnego ogrzewania, kanalizacji opadowej, odgromowej, wentylacyjnej,
7) Wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej oraz uzyskanie klauzuli
8) uzyskanie prawomocnego pozwolenia na użytkowanie obiektu
Zakres robót szczegółowo określają przedmiar robót, załączona dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
INFORMUJEMY, IŻ PANELE FOTOWOLTAICZNE WYSZCZEGÓLNIONE W DOKUMENTACJI
PROJEKTOWEJ NIE WCHODZĄ W ZAKRES NINIEJSZEGO ZAMÓWIENIA.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45223200-8 - Roboty konstrukcyjne
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:W postępowaniu, którego otwarcie nastąpiło 16 czerwca 2023 roku, złożono 7 ofert.
Oferta z najniższą ceną została złożona na kwotę 4 855 702,34 złotych i przewyższa kwotę tj. 4 246 000,00 złotych, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do kwoty oferty z najniższą ceną.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2023-06-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |