Dostawa materiałów zużywalnych do sal dydaktycznych Centrum Symulacji Medycznej w ramach projektu pt. „Program rozwojowy Wydziału Nauk Medycznych UWM w Olsztynie” współfinansowanego ze środków UE
UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00278773
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-28 09:12
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7393033097
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciałaSprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Wykonawcy
5 przyznanych
SIMEDU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielona Góra, PL
23 836 PLNSIMEDU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielona Góra, PL
23 836 PLNCEZETEL OLSZTYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAOlsztyn, PL
34 788,41 PLNCEZETEL OLSZTYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAOlsztyn, PL
34 788,41 PLNCEZETEL OLSZTYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAOlsztyn, PL
34 788,41 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.