Przebudowa drogi gminnej nr 330509W Mokrzec – Wymysłów I etap.

Gmina Potworów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00278903
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00278903/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-28 09:43
Lokalizacja
Potworów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2d8380a6-eefe-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
6010085604
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty odwadniająceRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

"BUDROMOST - STARACHOWICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWąchock, PL · lot 0
630 587,81 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00278903 z dnia 2023-06-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 330509W Mokrzec – Wymysłów I etap.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Potworów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223899

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Radomska 2A

1.5.2.) Miejscowość: Potworów

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-414

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 486713046

1.5.8.) Numer faksu: 486713046 w. 100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: potworow@potworow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.potworow.biuletyn.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2d8380a6-eefe-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej nr 330509W Mokrzec – Wymysłów I etap.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d8380a6-eefe-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00278903

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00061339/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi gminnej nr 330509WMokrzec-Wymysłów -I etap

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00209391

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGK.I.271.5.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 538082,53 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Droga objęta projektem przebudowy to droga pełniąca funkcję lokalną obecnie głównie gospodarczą, dojazdową do istniejącej zabudowy. Projektowana przebudowa nie wykracza poza istniejący pas drogowy. Przedmiotowy odcinek drogi gminnej przeznaczonej do przebudowy rozpoczyna się na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 740 w km 0+003 ( granica pasa drogowego drogi wojewódzkiej ) i kończy się na skrzyżowaniu z drogą gminną w km 0+537 ( granica pasa drogowego drogi gminnej dz. nr ew. 257, obręb Mokrzec ).
W skład robót wchodzą:
1) Roboty przygotowawcze:
a) roboty pomiarowe,
b) roboty rozbiórkowe
2) roboty ziemne:
a) korytowanie pod konstrukcję projektowanych warstw nawierzchni,
3) Odwodnienie korpusu drogowego
4) roboty nawierzchniowe:
a) profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne,
b) jezdnia:
warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC8S gr. 3 cm
warstwa wyrównawcza z betonu asfaltowego AC11W w ilości 125 kg/m2
istniejąca nawierzchnia wyprofilowana przez frezowanie na zimno
c) poszerzenia:
warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC8S gr. po zagęszczeniu 3 cm
warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC11W gr. po zagęszczeniu 4 cm
podbudowa z kruszywa łamanego stab mech. gr. po zagęszczeniu 25 cm
d) oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych,
5) roboty wykończeniowe:
a) wykonanie poboczy z kruszywa łamanego,
b) regulacja pionowa studzienek wod.
6) organizacja ruchu – urządzenia bezpieczeństwa ruchu:
a) ustawienie oznakowania pionowego

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 630587,81 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 646706,45 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 630587,81 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDROMOST-STARACHOWICE Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 664-19-36-388

7.3.3) Ulica: Św. Rocha

7.3.4) Miejscowość: Wąchock

7.3.5) Kod pocztowy: 27-215

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 630587,81 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-06-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane