„Realizacja zadań wynikających z Programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”
Powiat Tucholski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00278926
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-28 09:47
- Lokalizacja
- Tuchola, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5611327276
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi edukacji specjalnejUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Wykonawcy
8 przyznanych
Monika GuzinskaBysław, PL
12 240 PLNGabinet logopedyczny "Logos" Wioletta GłomskaBladowo, PL
6120 PLNJulita MajnertTuchola, PL
17 280 PLNJustyna WiśniewskaNowa Tuchola, PL
13 320 PLNDaria GwiździelTuchola, PL
13 320 PLNMonika BartoszakCeckynek, PL
13 320 PLNMonika ElakCzersk, PL
13 320 PLNJulita MajnertTuchola, PL
7200 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.