Dostawa sukcesywna gazów technicznych, medycznych, spawalniczych oraz specjalistycznych wraz z dzierżawą butli do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00279002
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-28 10:02
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7393033097
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Gazy medyczneGazy przemysłoweAzotHel
Wykonawcy
3 przyznane
'EUROGAZ-BOMBI' H.CHOROSZUCHA Z.CHOROSZUCHA SPÓŁKA JAWNASłupy, PL
98 400 PLN'EUROGAZ-BOMBI' H.CHOROSZUCHA Z.CHOROSZUCHA SPÓŁKA JAWNASłupy, PL
36 900 PLN'EUROGAZ-BOMBI' H.CHOROSZUCHA Z.CHOROSZUCHA SPÓŁKA JAWNASłupy, PL
36 900 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.