Kompleksowa przebudowa sieci dróg gminnych w miejscowości Klikawa
GMINA PUŁAWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00279113
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00279113/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-28 10:25
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-686728a7-feda-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7162801248
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00279113 z dnia 2023-06-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa przebudowa sieci dróg gminnych w miejscowości Klikawa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PUŁAWY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019922
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dęblińska 4
1.5.2.) Miejscowość: Puławy
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 81 887-41-21
1.5.8.) Numer faksu: 81 887-41-22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pulawy.gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ugpulawy.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-686728a7-feda-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa przebudowa sieci dróg gminnych w miejscowości Klikawa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-686728a7-feda-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00279113
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00031159/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Kompleksowa przebudowa sieci dróg gminnych w miejscowości Klikawa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00242591
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IF.271.15.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Kompleksowa przebudowa sieci dróg gminnych w miejscowości Klikawa” w formule „zaprojektuj – wybuduj”.
Zakres przedmiotu zamówienia m. in. obejmuje:
• przygotowanie koncepcji rozwiązania sytuacyjnego i konstrukcyjnego dla poszczególnych zadań oraz uzyskanie akceptacji Zamawiającego,
• wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowych wraz z wszelkimi niezbędnymi wymaganymi prawem uzgodnieniami i decyzjami administracyjnymi,
• opracowanie wniosku wraz z załącznikami o uzyskanie decyzji ZRID lub
w przypadku braku potrzeby zajęcia sąsiednich nieruchomości decyzji pozwolenia na budowę,
• uzyskanie decyzji ZRID z rygorem natychmiastowej wykonalności lub decyzji pozwolenia na budowę,
• wykonanie robót związanych z budową drogi, chodnika i odwodnienia drogowego,
• uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie,
• oddanie do użytkowania przedmiotu zamówienia.
Planowana inwestycja zlokalizowana jest na terenie gminy Puławy, powiat puławski, województwo lubelskie i dotyczy „Kompleksowej przebudowy sieci dróg gminnych w miejscowości Klikawa". Inwestycja składa się z trzech zadań:
ZADANIE 1 – budowa ulicy Akacjowej, długość ok. 0,50km, od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 874 do skrzyżowania z ulicą Klonową poprzez wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej, jednostronnego chodnika oraz odwodnienia korpusu drogi poprzez wykonanie sieci kanalizacji deszczowej;
ZADANIE 2 – wykonanie odwodnienia drogowego poprzez budowę rowu drogowego zlokalizowanego przy ulicy Klonowej, długość ok. 0,23km, od skrzyżowania z ulicą Akacjową do naturalnego cieku, będącego odbiornikiem wody opadowej, który zlokalizowany jest na wysokości posesji Klonowa 14;
ZADANIE 3 – wykonanie odwodnienia drogowego poprzez budowę rowu drogowego zlokalizowanego przy ulicy Ogrodowej i Długiej, długość ok. 0,45km, od skrzyżowania z ulicą Akacjową do skrzyżowania z ulicą Pogodną, wraz z budową systemu studni chłonnych zlokalizowanych w obrębie skrzyżowania ulic Długiej i Pogodnej (dz. nr ewid. 176, obręb Klikawa).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie zaprojektowania i wykonania robót budowlanych stanowi Program Funkcjonalno – Użytkowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę 3 500 000,00 zł. Informacja o kwocie, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania w dniu 16.06.2023 r. Zgodnie z treścią art. 255 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.Ze względu na okoliczność, iż w przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta, postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
| 2023-06-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |