Roboty remontowe w Bursie Szkolnictwa Ponadpodstawowego nr 1 w Krakowie przy Al. Marszałka Ferdynanda Focha 39 (2)
Bursa Szkolnictwa Ponadpodstawowego Nr 1
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00279729
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00279729/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-28 12:44
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-31b34715-ffcb-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6771909616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00279729 z dnia 2023-06-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty remontowe w Bursie Szkolnictwa Ponadpodstawowego nr 1 w Krakowie przy Al. Marszałka Ferdynanda Focha 39 (2)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Bursa Szkolnictwa Ponadpodstawowego Nr 1
1.3.) Oddział zamawiającego: BSP-1
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000255480
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Marszałka Focha 39
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-119
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bursa1@mjo.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bursa1.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-31b34715-ffcb-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Opieka i wychowanie uczniów pobierających naukę poza miejscem stałego zamieszkania
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty remontowe w Bursie Szkolnictwa Ponadpodstawowego nr 1 w Krakowie przy Al. Marszałka Ferdynanda Focha 39 (2)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-31b34715-ffcb-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00279729
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00198880/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Roboty remontowe w Bursie Szkolnictwa Ponadpodstawowego nr 1 w Krakowie przy Al. Marszałka Ferdynanda Focha 39
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00241966
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zgodnie z art. 305 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.) /zwanej dalej ustawą PZP/ Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki m. in. w sytuacji, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione. Zamawiający przeprowadził w maju 2023 r. postępowanie w trybie podstawowym bez negocjacji na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy PZP (nr postępowania: BSP1/ZP/1/23, nr ogłoszenia: 2023/BZP 00210096 z dnia 10.05.2023 r.). Niniejsze postępowanie zostało unieważnione, gdyż w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie nie złożono żadnej oferty. Reasumując, spełnione są przesłanki uprawniające do udzielenia zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy PZP.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-f1c7eb1f-ee62-11ed-9355-06954b8c6cb9
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BSP1/ZP/2/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 194121,58 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na podstawie dokumentacji technicznej robót budowlanych w zakresie remontu pomieszczeń Bursy Szkolnictwa Ponadpodstawowego nr 1 w Krakowie przy Al. Marszałka Ferdynanda Focha 39 polegających na:
1) pomalowaniu ścian pomieszczeń Bursy w budynku „B”, zmyciu ścian, szpachlowaniu, gruntowaniu, wykonaniu gładzi, pomalowaniu ścian – ogółem: 2 050,64 m2;
2) pomalowaniu ścian pomieszczeń Bursy w budynku „B” – łazienki, sufity – ogółem: 89.50m2; dostawa i montaż kratek wentylacyjnych – 10 szt.; dostawa i montaż wentylatorów wyciągowych do łazienek – 2 szt.;
3) wykonaniu robót elektrycznych – wymiana gniazd podtynkowych i przełączników, gniazd i przełączników – 144 szt, wymiana lamp na lampy ledowe 36 szt.;
4) remoncie dachu w Pawilonie „A” – wykonanie nowych tynków na kominach 9.34m2; wymiana obróbek blacharskich 71,48m2; wykonanie 2 warstw 552,29 m2; obróbki z papy wierzchniego krycia - attyki i kominy – 13,30m2; wymiana rynien dachowych z blachy ocynkowanej – 62,20mb; wymiana rur spustowych – 48mb; Uzupełnienie obróbek blacharskich, czapki kominowe mury ogniowe – 1,80m2; Wymiana wsporników instalacji odgromowej – 82szt.; Wymiana przewodów instalacji odgromowej – 129,92mb; Wymiana wyłazów dachowych – 1 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 235000,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 235000,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 235000,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA ROBERT RYSKALA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 122922392
7.3.3) Ulica: ul. Szlak
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-153
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 235000,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 55 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Dotyczy pkt. „Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej“: Uzupełnienie informacji: Termin wykonania całego przedmiotu zamówienia: do 55 dni od dnia przekazania terenu budowy. Teren budowy zostanie przekazany Wykonawcy w terminie do 10 dni od dnia zawarcia Umowy.| 2023-06-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |