Świadczenie całodobowych usług medycznych w ramach dyżurów lekarskich na rzecz Stołecznego Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych w okresie 1.01.2024r. do 31.12.2026.
Stołeczny Ośrodek dla Osób Nietrzeźwych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00279843
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-28 13:07
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272342987
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi medyczne
Wykonawcy
6 przyznanych
Siergiej Szamański „SergioMed”Ząbki, PL
383 760 PLNPraktyka Lekarska OREST MED, OREST SZCZYGIELSKIRusiec, PL
383 760 PLNIryna Krasovska Felczer - 2160412Warszawa, PL
383 760 PLNPraktyka Lekarska W Miejscu Wezwania Jacek KidaWarszawa, PL
383 760 PLNPraktyka Lekarska Vasyl HaboriyWarszawa, PL
383 760 PLNRAFAŁ SURMA RAFF- Usługi lekarskie Rafał SurmaMarki, PL
433 320 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.