Rozbudowa i modernizacja infrastruktury edukacyjnej powiatu kamiennogórskiego
Powiat Kamiennogórski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00279938
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00279938/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-28 13:28
- Lokalizacja
- Kamienna Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9633bc52-bcec-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 6141474708
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00279938 z dnia 2023-06-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa i modernizacja infrastruktury edukacyjnej powiatu kamiennogórskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kamiennogórski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821300
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wł. Broniewskiego 15
1.5.2.) Miejscowość: Kamienna Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-400
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 756450100
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@kamienna-gora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kamienna-gora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/sp_kamiennagora1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa i modernizacja infrastruktury edukacyjnej powiatu kamiennogórskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9633bc52-bcec-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00279938
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00075591/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Rozbudowa i modernizacja infrastruktury edukacyjnej powiatu kamiennogórskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00131294
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ID.272.3.9.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie poniższych robót remontowo-budowlanych:
1. Zadanie 1 – Modernizacja budynków Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze;
2. Zadanie 2 – Rozbudowa budynku Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze o dodatkowe pomieszczenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45214230-1 - Roboty budowlane w zakresie szkół specjalnych
09332000-5 - Instalacje słoneczne
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45431200-9 - Kładzenie glazury
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego wpłynęły oferty złożone przez:1) Jana Bocheńskiego przedsiębiorcę działającego pod firmą Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe JANEX Jan Bocheński z/s w Kamiennej Górze przy ul. Zielonej 8;
2) DOM-JAR Firmę Remontowo – Budowlaną Sp. z o. o. z/s w Kamiennej Górze (58-400) przy ul. Towarowej 59.
W wyniku przeprowadzenia badania złożonych ofert Zamawiający, w dniu 17 maja 2023 r., dokonał odrzucenia wszystkich złożonych ofert.
W dniu 19 maja 2023 r. wpłynęło odwołanie, wniesione do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej, od niezgodnych z przepisami Ustawy Pzp czynności/zaniechań Zamawiającego. Odwołanie zostało wniesione przez Wykonawcę – DOM-JAR Firmę Remontowo – Budowlaną Sp. z o. o. z/s w Kamiennej Górze (58-400) przy ul. Towarowej 59. Zamawiający uwzględnił w całości zarzuty Odwołującego.
Krajowa Izba Odwoławcza, na posiedzeniu niejawnym bez udziału stron, umorzyła postępowanie odwoławcze w związku z uwzględnieniem zarzutów przez Zamawiającego – publikacja orzeczenia o sygn. akt KIO 1406/23 nastąpiła w dniu 29 maja 2023 r. W związku z powyższym Zamawiający w dniu 5 czerwca 2023 r. unieważnił podjęte uprzednio czynności w postępowaniu, tj.:
1) czynność unieważnienia postępowania z dnia 17 maja 2023 r.;
2) czynność odrzucenia oferty Wykonawcy, DOM-JAR Firmy Remontowo – Budowlanej Sp. z o. o. z/s w Kamiennej Górze (58-400) przy ul. Towarowej 59, dokonaną w dniu 17 maja 2023 r. na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. b Ustawy Pzp oraz przystąpił do ponownego badania i oceny ofert złożonych w przedmiotowym postępowaniu.
W wyniku powtórnego badania i oceny złożonych ofert Zamawiający dokonał ich odrzucenia z uwagi na to, że uwzględnił nowe okoliczności faktyczne, jakie pojawiły się w postępowaniu.
| 2023-06-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |