Ulucz - koncepcja i wykonanie systemu pożarowego, antywłamaniowego oraz monitoringu wizyjnego z przyłączem elektrycznym
MUZEUM BUDOWNICTWA LUDOWEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00077427
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00077427/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-30 11:40
- Lokalizacja
- Sanok, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d822b887-11d5-40cf-8b5c-61f30d4c5bba
- Identyfikator
- 6870011077
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00077427 z dnia 2025-01-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Ulucz - koncepcja i wykonanie systemu pożarowego, antywłamaniowego oraz monitoringu wizyjnego z przyłączem elektrycznym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM BUDOWNICTWA LUDOWEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000277196
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Romualda Traugutta 3
1.5.2.) Miejscowość: Sanok
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-500
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@skansensanok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://skansen.mblsanok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d822b887-11d5-40cf-8b5c-61f30d4c5bba1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Ulucz - koncepcja i wykonanie systemu pożarowego, antywłamaniowego oraz monitoringu wizyjnego z przyłączem elektrycznym2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d822b887-11d5-40cf-8b5c-61f30d4c5bba
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00077427
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00217436/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 System sygnalizacji pożarowej, antywłamaniowej z przyłaczem elektrycznym. Zaprojektowanie i wybudowanie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00592402
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PT.MBL.III.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa instalacji elektrycznej oraz teletechnicznej
Zamówienie obejmuje w szczególności:
- wykonanie projektów oraz dokumentacji techniczno-projektowej
- uzgodnienie projektu z rzeczoznawcą ds. przeciwpożarowych,
- uzyskanie opinii z Narodowego Instytutu Muzeów dot. projektów systemów sygnalizacji p-poż, włamania oraz monitoringu
- uzyskanie od PGE warunków przyłączenia
- uzyskanie zgód i pozwoleń od Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków delegatura w Krośnie na prowadzenie robót i prac instalatorskich przy obiekcie i terenie wpisanym do rejestru zabytków oraz innych odpowiednich instytucji (niezbędnych do wykonania inwestycji – zgody, pozwolenia)
- dostawa i montaż urządzeń oraz wyposażenia wchodzącego w zakres inwestycji
- uziemienie instalacji
- zgłoszenie instalacji do Operatora Systemu Dystrybucyjnego,
- wykonanie ścieżki prowadzącej do cerkwi,
- uruchomienie, przeprowadzenie prób i przekazanie kompletnego i sprawnego przedmiotu zamówienia Zamawiającemu wraz z przygotowaną dokumentacją powykonawczą oraz wszelkimi wymaganymi przepisami prawa, akceptacjami, dopuszczeniami i zgodami odpowiednich organów,
- zapewnienie bieżącego zdalnego monitoringu instalacji – na podstawie telefonicznego lub e-mailowego zgłoszenia nieprawidłowości – w terminie do 120 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru technicznego.
- szkolenie Przedstawicieli Zamawiającego z zakresu obsługi zamontowanych instalacji i systemów zabezpieczeń
- zapewnienie w ramach oferty kompleksowego serwisu i przeglądów instalacji tj:
- kontroli stanu technicznego wykonanych robót
- konstrukcji i mocowań, okablowania
- weryfikacji zabezpieczeń, w tym ppoż.
- aktualizacji oprogramowania
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa :
2.1. Program Funkcjonalno – Użytkowy wraz z załącznikami stanowiący załącznik do niniejszej specyfikacji.
2.2. projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych
45316200-7 - Instalowanie urządzeń sygnalizacyjnych
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 602208,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 602208,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 602208,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELEKTRO SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 687-198-14-64
7.3.4) Miejscowość: Sanok
7.3.5) Kod pocztowy: 38-500
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Udostępnienie kierownika budowy
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 602208 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-01-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |