„Renowacja zabytkowych kapliczek warmińskich na terenie Gminy Gietrzwałd”.
Gmina Gietrzwałd
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00077443
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00077443/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-30 11:42
- Lokalizacja
- Gietrzwałd, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-00d58cdb-44f0-41b7-8af0-38f872356d3e
- Identyfikator
- 7393851080
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00077443 z dnia 2025-01-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Renowacja zabytkowych kapliczek warmińskich na terenie Gminy Gietrzwałd”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gietrzwałd
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742965
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Olsztyńska 2
1.5.2.) Miejscowość: Gietrzwałd
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-036
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@gietrzwald.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gietrzwald.bip.net.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gmina-gietrzwald.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Renowacja zabytkowych kapliczek warmińskich na terenie Gminy Gietrzwałd”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00d58cdb-44f0-41b7-8af0-38f872356d3e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00077443
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024433/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Renowacja zabytkowych kapliczek warmińskich na terenie Gminy Gietrzwałd - Renowacja zabytkowych kapliczek warmińskich na terenie Gminy Gietrzwałd
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00525553
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 325203,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac projektowych oraz robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” polegających na renowacji 7 zabytkowych kapliczek warmińskich.
2. Kapliczki wpisane są do rejestru zabytków lub gminnej ewidencji zabytków znajdujących się na terenie gminy Gietrzwałd oraz na nieruchomościach należących do Gminy Gietrzwałd.
3. WYKAZ KAPLICZEK DO RENOWACJI:
1) Duża kapliczka z dzwonniczką w centrum Woryt (działka nr 154/1),
2) Kapliczka przy kościele p.w. Św. Mikołaja i Św. Anny w Sząbruku (działka nr 232)
3) Kapliczka pod lipami z dzwonniczką w Unieszewie (działka nr 245/1)
4) Kapliczka w Rentynach nad jeziorem (działka nr 56/6)
5) Kapliczka z dzwonniczką w Pęglitach (działka 162/2)
6) Kapliczka z dzwonniczką w Nagladach (działka 12/2)
7) Kapliczka przy ul. Ostródzkiej w Gietrzwałdzie (działka 237/4)
Ad. 7) Gmina Gietrzwałd do kapliczki przy ul. Ostródzkiej w Gietrzwałdzie ma już wykonaną renowację rzeźb. W ramach zadania należy tylko ulokować rzeźby w kapliczce oraz odrestaurować bryłę kapliczki.
3. ROBOTY BUDOWLANE I WYKONAWCZE muszą być zgodne z Program Funkcjonalno – Użytkowym „RENOWACJA ZABYTKOWYCH KAPLICZEK WARMIŃSKICH NA TERENIE GMINY GIETRZWAŁD – OPRACOWANIE PROGRAMU FUNKCJONALNO - UŻYTKOWEGO” przez Pracownia Projektowa arch. Radosław Przybylak, upr nr 10/WMOKK/2006 wykonaną w sierpniu 2024 r. będącym załącznikiem do postępowania.
Szczegóły określono w SWZ i załącznikach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45212361-4 - Roboty budowlane w zakresie kościołów
45454000-4 - Roboty restrukturyzacyjne
45453100-8 - Roboty renowacyjne
92522000-6 - Usługi ochrony obiektów i budynków historycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 460020,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 517000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 460020,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Katanga Grzegorz Kwapisiewicz Sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6642144844
7.3.3) Ulica: Złotoglin 128
7.3.4) Miejscowość: Parszów
7.3.5) Kod pocztowy: 27-215
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 460020,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-11-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-01-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |