Wykonanie roboty budowlanej polegającej na modernizacji wskazanej części parkingu zlokalizowanego przy budynku nr 12 na działce o nr. ewid. 788/11 przy ul. Węglowej w Białymstoku.
Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00280309
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00280309/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-28 14:43
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ecdaf540-e8c4-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 2030000218
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00280309 z dnia 2023-06-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie roboty budowlanej polegającej na modernizacji wskazanej części parkingu zlokalizowanego przy budynku nr 12 na działce o nr. ewid. 788/11 przy ul. Węglowej w Białymstoku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200241074
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. gen. Józefa Bema 89/1
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-370
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zmk.bialystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zmk.bialystok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zmk-bialystok.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie roboty budowlanej polegającej na modernizacji wskazanej części parkingu zlokalizowanego przy budynku nr 12 na działce o nr. ewid. 788/11 przy ul. Węglowej w Białymstoku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ecdaf540-e8c4-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00280309
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00023174/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Przebudowa nawierzchni parkingu z płyt ażurowych przy ul. Węglowej /2023/.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00207806
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ.IP.26.3.26.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 59955,58 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Wykonanie roboty budowlanej polegającej na modernizacji wskazanej części parkingu zlokalizowanego przy budynku nr 12 na działce o nr. ewid. 788/11 (obr. 12 Białostoczek Pld.) przy ul. Węglowej w Białymstoku.
Zakres robót do wykonania:
1) rozbiórka i utylizacja istniejącej nawierzchni z eko kraty wraz z wypełnieniem (eko krata polietylenowa 50cm x 50cm x 5cm typu „geoSYSTEM G5” wypełniona ziemią roślinną) - ok 505 m2,
2) rozbiórka istniejącej warstwy podsypki piaskowej grubości 5 cm – ok. 505 m2,
3) częściowa rozbiórka istniejącej warstwy podbudowy z kruszywa naturalnego na grubości 5 cm – ok. 505 m2,
4) zagęszczenie pozostałej warstwy podbudowy – ok. 505 m2,
5) wykonanie i zagęszczenie nowej warstwy podsypki piaskowej grubości 5 cm – ok. 505 m2,
6) wykonanie nowej nawierzchni z szarych płyt betonowych ażurowych typu EKO grubości 10 cm o wymiarach: 60 cm x 33 cm wraz z wypełnieniem ziemią roślinną – ok. 505 m2,
7) oczyszczenie powierzchni i odtworzenie oznakowanie poziomego specjalistyczną farbą drogową odporną na ścieranie oraz promieniowanie UV miejsca parkingowego dla osób niepełnosprawnych,
8) wykonanie nowego oznakowania poziomego specjalistyczną farbą drogową odporną na ścieranie oraz promieniowanie UV miejsc postojowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
9) lokalne naprawy ułożenia/uzupełnienia betonowych płyt ażurowych na obszarze istniejącej drogi manewrowej – ok 2 m2,
10) w obrębie studni rewizyjnej należy przewidzieć prace związane z dostosowaniem wysokości wyłazów do nowej nawierzchni.
Nową nawierzchnię miejsc parkingowych należy dostosować wysokościowo do pozostałej nawierzchni drogi manewrowej przedmiotowego parkingu i nawierzchni utwardzonej od strony budynku nr 12 oraz zapewnić spadki w kierunku terenów zielonych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został podany w załączniku
nr 4 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69987,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 135449,14 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 69987,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAK-KOP Usługi Koparką Paweł Makal
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9661681036
7.3.3) Ulica: Polna 28
7.3.4) Miejscowość: Łyski
7.3.5) Kod pocztowy: 16-070
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonawca oświadcza, że zamierza powierzyć realizację następującej części zamówienia następującym podwykonawcom:
1) nazwa podwykonawcy: DAN-KOP Usługi Ziemne Daniel Żmojda, Lipina 16, 16-100 Lipina,
2) opis powierzonej części zamówienia:
wykonanie robót budowlanych zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz zgodnie z postawionym przez Zamawiającego warunkiem w zdolności technicznej, tj. wykonał co najmniej jedną robotę budowlaną (robotę budowalną wykonaną jedną umową) o wartości minimum
30 000,00 zł brutto (słownie: trzydzieści tysięcy złotych), polegającą na wykonaniu nawierzchni utwardzonej.
Szczegóły powierzonej części zamówienia zostaną doprecyzowane w umowie
o podwykonawstwo,
3) czy podwykonawca jest podmiotem, na którego zasoby Wykonawca powołuje się na zasadach określonych w art. 118 ustawy Pzp - (tak - podwykonawca wykazał się wykonaną robotą budowlaną drogową polegającą na naprawie nawierzchni asfaltowej drogi p.poż w ZUOK Hryniewicze o wartości 166 000,00 zł).
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 69987,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-06-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |